Ana Sayfa Manşet Wuhan laboratuvarındaki bilim adamlarının yarasalar tarafından ısırıldığı iddiası!

Wuhan laboratuvarındaki bilim adamlarının yarasalar tarafından ısırıldığı iddiası!

Corona virüsünün ortaya çıktığı yer olduğu iddialarının hedefindeki Wuhan Viroloji Laboratuvarı’yla ilgili 2017 yılına ait olduğu öne sürülen görüntüler dikkat çekti. Söz konusu görüntülerde yarasaları inceleyen uzmanların, koruyucu ekipmanlara özen göstermediği ve hayvanlar tarafından ısırıldığı görülüyor.

Taiwan News ilk olarak , devlet tarafından yayınlanan TV görüntülerinin Wuhan Viroloji Enstitüsü’ndeki (WIV) araştırmacıların sahada yarasaları tutarken ve dışkı toplarken eldivenleri, maskeleri ve diğer KKD’leri göz ardı ettiğini gösterdiğini belirtti .

Scientists at Wuhan lab in COVID probe admitted being bitten by bats: reports

Bir bölümde, virüs uzmanı Cui Jie, bir yarasanın dişlerinin bir zamanlar eldiveninin içinden nasıl geçtiğini anlattı ve bunu “iğne batmış gibi” bir duygu olarak nitelendirdi.

İlk olarak 29 Aralık 2017’de Çin’de yayınlanan video, daha sonra belirgin bir yarasa ısırığından fena halde şişmiş bir kişinin uzvunu kesti. Güneş’e göre bilim adamları araştırma sırasında kanın sıçradığını da itiraf ettiler .

Tayvan raporu, bir bilim insanının numuneleri çıplak elle tuttuğu gösterildiğinde, anlatıcı, yaralanma riskinin nasıl “hala var olduğunu” belirtti ve ekip üyelerinin her alan örneklemesinden önce kuduz aşısı yaptırdığını söyledi. tamamı için kaynağa bknz

görsel

Video shows Wuhan lab scientists admit to being bitten by bats

Chinese scientists shown using little to no PPE while handling bats in wild, samples in lab