Ana Sayfa Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde;
bu siteyi ziyaret eden kullanıcılarımızın bilgi güvenliği bizim için önem taşımaktadır.
Internet sitemizin sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir; kuruluşumuz, ürünlerimiz ve/veya servislerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemiz çerez kulanmamaktadır.

Kişisel veri toplamamaktadır.

Siteye kayıt okuyucunun inisiatifindedir;
kullanıcı adı/şifre
kayıt esnasında bırakılan e posta adresi 3. kişilere asla paylaşılmaz. Site içeriklerinin paylaşılması amacı ile verilen e posta adresine iletim yapılabilir.
Kayıtlı okuyucu bunu kabul etmiştir. dilerse gelen e posta yayınından çıkabilir.Internet sitemiz üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Kuruluşumuz, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı kuruluşumuz tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden kuruluşumuzun yazılı iznini almadıkça, internet sitemizin özgün içeriklerini, belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya internet sitemize başka bir internet sitesinin bağlantısını kuramaz.

Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle her zaman iletişime (iletisim&winally.com) geçebilirsiniz.

Önemli Not:   Bu site Tıp, Sağlık, Eczacılık ve İlaç Sektörü profesyonellerine yöneliktir, olası doğabilecek problemlerden WinAlly sorumlu değildir!