Ana Sayfa Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi

www.winally.com web sitesini ziyaret ederek, bu feragatnameyi kabul etmiş olursunuz;
WinAlly.com; Tıp, Sağlık, Eczacılık ve İlaç Sektörü Profesyonellerine Yönelik Kamu Yararına Bilgi Paylaşmaktadır.

WinAlly.com Tıbbi sorumluluk reddi; bu web sitesi Tıp, Sağlık, Eczacılık ve İlaç Sektörü profesyonellerine yöneliktir, olası doğabilecek problemlerden WinAlly sorumlu değildir.
WinAlly.com,sunulan bilgilerin veya bağlantı verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanılabilirliği veya doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Bu web sitesi,winally.com tarafından işletilmeyen veya kontrol edilmeyen diğer web sitelerine kaynak, referanslar ve/veya köprüler içerebilir. Bunlar yalnızca bilgi amaçlı eklenmiştir ve winally.com ile bir bağlantı veya onay anlamına gelmez. WinAlly, bu üçüncü taraf web sitelerinin içeriği, kullanımı ve kullanılabilirliği konusunda hiçbir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez WinAlly.com’da yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiçbir sorumluluk kabul etmez.
WinAlly.com’da yer alan içerikler; bilgi, rapor, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet Sitesinde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir.

WinAlly.com Telif hakkı reddi; bu web sitesinde yer alan bilgi, görsel veya grafik vb içerikler için telif hakkı ihlal iddiasında bulunanların, iddia ve iddialarını ispata yarayan kanıtlarını [email protected] adresine ilettiklerinde, yapılacak değerlendirme sonucunda talebin haklılığının anlaşılması halinde WinAlly.com, ilgili içeriği yayından çekmeyi taahhüt eder.