Ana Sayfa Eczacılık Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 20. Yılını Kutladı

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 20. Yılını Kutladı

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Şule Dilek Yağcı Tüysüz, “PGED’in 20. yıl dönümünü kutlamak için 300’e yakın dostumuzla Moda Deniz Kulübü’nde bir araya geldik. Muhteşem balomuzda, derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm dostlarımızı ağırladık.” dedi.

Yönetim kurulu üyelerine plaket sunuldu

Gecenin en anlamlı anlarından birisinin de, derneğimizin bugüne gelmesinde büyük emek harcayan yönetim kurulu üyelerimize plaket takdimi olduğunu aktaran Tüysüz, “Kendilerine katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarken, önümüzdeki yıllarda da birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza olan inancımızı dile getirdik.” dedi.

Bir aile olmanın gururunu yaşıyoruz

20 yıllık bir geçmişe sahip olmanın sadece bir sayı değil, aynı zamanda kocaman bir aile olmanın da gururu olduğunu ifade eden Ecz. Şule Dilek Yağcı Tüysüz, “Geçmişten aldığımız ilhamla bugünü şekillendirdik ve geleceğe umutla bakıyoruz. Bu yolculukta emeği geçen her bir üyemize, her bir gönüllümüze ve her bir dostumuza yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Derneğimizin 20. yıl dönümü kutlaması, birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü olduğunun da göstergesiydi. Gelecek yıllarda da bu birlikteliği sürdürerek, daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Geçmişin izlerini taşıyan, bugünü şekillendiren ve geleceğe ilham veren bir hikayenin sahibiyiz. 0’dan 20’ye ve daha nicelerine.“ diyerek sözlerini tamamladı.