Ana Sayfa GETAT Online Apiterapi Eğitimi Başlıyor

Online Apiterapi Eğitimi Başlıyor

Balparmak ve AlchemLife , Yeditepe Üniversitesi iş birliğiyle 12-13 Şubat tarihlerinde DOKTOR , ECZACI ve DİYETİSYENLER için “Online Sertifikalı Bilimsel Apiterapi” eğitimi düzenliyor.

Balparmak, Yeditepe Üniversitesi ve AlchemLife İlaç iş birliğiyle sağlık profesyonellerine yönelik olarak düzenlenen “Online Sertifikalı Bilimsel Apiterapi” eğitiminin dördüncüsü 12-13 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştiriliyor. Doktor, eczacı ve diyetisyenler için özel olarak planlanan eğitimde, doğal balın yanı sıra polen, propolis ve arı sütü gibi katma değerli diğer arı ürünlerinin güncel bilimsel araştırma bulgularına dayanarak profilaktik ve terapötik olarak insan sağlığı üzerindeki etkileri konusunda bilgi verilmesi amaçlanıyor.

Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada ve öğretim üyelerinden Doç. Dr. Etil Güzelmeriç tarafından çevirim içi platform üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek eğitimlerde Apiterapi’nin tarihçesinden arı ürünlerine, Apiterapi’nin sinir sistemi, enfeksiyon hastalıkları, solunum sistemi, kardiovasküler sistem gibi vücut üzerindeki etkilerinden Apiterapi’de güvenli kullanıma birçok konu ele alınacak. Eğitim sonunda, eğitim süresinin en az %50 sinde bulunan katılımcılara Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenecek sertifika sınavına giriş hakkı verilecek ve düzenlenen sınavda başarılı olan katılımcılar sertifikalarını alacaklar.

Katılımın ücretsiz olduğu eğitimle ilgili detaylı bilgiye ve başvuru formuna www.bilimselfitoterapi.com/bilimsel-apiterapi adresinden ulaşılabilir.