Ana Sayfa Hukuk&Etik Vahşet!!!! Şiddet SonaErsin !!!

Vahşet!!!! Şiddet SonaErsin !!!

Prensiplerimiz gereği sağlıkçılara yapılan şiddet haberlerini vermiyoruz, saldırganlara verilen CEZA ları paylaşmaktayız. Bu tam bir vahşet nasıl kaldırım taşı ile kafaya saldırı yapılabilir ARTIK Şiddet SonaERSİN!!!

ilgili haber:

Şanlıurfa’da acil serviste bir hasta yakını tarafından başına kaldırım taşıyla vurularak yaralanan doktor, yoğun bakımda tedavi altına alındı. Doktorun hayati tehlikesi devam ediyor.

PARKE TAŞINI DOKTORUN BAŞINDA PARÇALADI

DHA’nın haberine göre; olay, dün gece Harran Üniversitesi Osmanbey Kampusu içerisinde yer alan Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü’nde meydana geldi. Yüksek ateş şikayetiyle hastaneye getirilen çocuk, serviste tedavi altına alındı. Bir türlü ateşi düşmeyen çocuğun babası Abdulkadir K., kendisine gerekli cevabı vermediğini öne sürdüğü nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın ile tartıştı. Kısa sürede tartışmanın büyümesi üzerine Abdulkadir K., bulduğu parke taşını doktorun başına vurarak parçaladı.

AMELİYATA ALINDI

Saldırıya uğrayan Dr. Yalçın kanlar içersinde yere yığılırken, öfkeli baba ise hasta yakını ve sağlık görevlileri tarafından engellendi. Ağır yaralanan Dr. Yalçın meslektaşları tarafından sedyeye konularak ameliyata alındı. Abdulkadir K. ise gözaltına alındı.

Sosyal medyadan hekimlerin sağlık durumuyla ilgili paylaştıkları bilgiler: “Saçlı deride travmaya bağlı ciddi bir kesi var. Şu anda müşahade altında. Meslektaşımızın sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.”