Ana Sayfa Manşet TEB Bakanlık ziyaretleri

TEB Bakanlık ziyaretleri

T.C.Sağlık Bakanı Sayın Dr.Fahrettin Koca’yı Ziyaret

Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz.Erdoğan Çolak, Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz.Arman Üney, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz.Mine Erdoğan, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Ecz.Ümran Pelenkoğlu ve Türk Eczacıları Birliği Denetleme Kurulu Başkanı Ecz.M.Aylin Yalçınkaya’dan oluşan heyet,  03.10.2019 tarihinde T.C.Sağlık Bakanı Sayın Dr.Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret ettiler.

Bakan Yardımcısı Sayın Prof.Dr.Emine Alp Meşe, TİTCK Başkanı Sayın Dr.Hakkı Gürsöz ve TİTCK Başkan Yardımcısı Dr.Ecz.Harun Kızılay’ın yer aldığı görüşmede, eczacılık mesleğinin sorunları ve yerlileşme politikası hakkında görüşüldü. Ayrıca Sayın Bakan’a 23-25 Ekim 2019 tarihlerinde Ankara’da Uluslararası Eczacılık Federasyonu ile birlikte gerçekleştireceğimiz Avrupa Bölge Konferansı’nın Sağlık Bakanlığı himayelerinde gerçekleştirilmesi talebimiz aktarıldı.


TİTCK Başkanı Sayın Dr.Hakkı Gürsöz Türk Eczacıları Birliği’ni Ziyaret Etti

TİTCK Başkanı Dr.Hakkı Gürsöz ve beraberindeki heyet, 03.10.2019 tarihinde Türk Eczacıları Birliği Yeni Hizmet Binası’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu  Başkanı Sayın Dr. Hakkı Gürsöz, TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Sayın Recep Uslu, TİTCK Destek Hizmetleri ve Bilgi Yönetimi Başkan Yardımcısı Sayın Eray Kaplan ve TİTCK Birinci Hukuk Müşaviri  Sayın Av. Nuray Bilgin Demir’den oluşan heyet, Türk Eczacıları Birliği yeni hizmet binasını ve birimleri ziyaretin ardından, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile birlikte mesleğimizin gündeminde yer alan konularla ilgili görüşme gerçekleştirdiler.