Ana Sayfa İlaç Sanofi’den bilimsel dünyaya açılan kapı “Kampüs Plus” yayında!

Sanofi’den bilimsel dünyaya açılan kapı “Kampüs Plus” yayında!

Sağlık alanında inovatif çözümler sunmak için çalışan Sanofi, hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerinin kendi alanlarındaki en güncel bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlayacak Kampüs Plus adlı yeni bir mobil uygulamayı hayata geçirdi. Uygulama, kullanıcı dostu arayüzü, zengin ve güncel içerik dünyası, kişiselleştirilmiş uygulama içi deneyimi, ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen bildirim sistemiyle kullanıcılarına dijital bir kütüphane hizmeti sunuyor.

Uygulamaya özel içerikler

Sağlık alanında zengin içerikleri sağlık profesyonelleri ile buluşturan Kampüs Plus uygulamasında, güncel konulara ve trendlere ilişkin çok sayıda makale yer alırken sadece uygulamaya özel içerikler de sunuluyor. Ayrıca uygulamadan çeşitli uzmanlık alanlarına özel hazırlanmış videolara ve podcastlere ulaşılabiliyor.

Sadece Kampüs Plus uygulaması için oluşturulan içerikler arasında; “İlham Verenler” seçeneği ile konusunda uzman hekimler, gerçek yaşam hikayelerini meslektaşları ile paylaşarak tecrübelerini aktarırken; “Perspektif” seçeneği ile hekimler, en güncel gelişmeleri ve bilimsel çalışmaları farklı disiplindeki meslektaşları ile tartışarak çarpıcı bir podcast serisine imza atıyor. “Anamnez” seçeneği vaka kütüphanesinden, medikal makale özetlerine; eğitim videolarından girişimsel vakalara kadar uzmanlığını yeni almış hekimler için hazırlanmış bilimsel değeri yüksek bir öğrenme platformu iken; “Akademi” seçeneği kongre çıktılarının, güncel kılavuzların, medikal makale ve haber özetlerinin yer aldığı; infografik çalışmalarla zenginleştirilmiş özel içeriklere ulaşma imkanı sunuyor.

Kampüs Plus nasıl kullanılır? 

Kampüs Plus uygulaması AppStore ve Google Play üzerinden yüklenerek ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Kampus Sanofi platformunda kayıtlı bir hesabı olan sağlık mesleği mensupları, kayıtlı e-posta ya da cep telefonu ve şifresi ile uygulamaya direkt giriş yapabilirken; ilk defa kullanacaklar ise, kolayca yeni üyelik oluşturarak uygulamaya giriş yapabiliyor.