Ana Sayfa İlaç PQE Grup ve Taman Associates: META bölgesinde cGMP-uyum ve güvenli üretim...

PQE Grup ve Taman Associates: META bölgesinde cGMP-uyum ve güvenli üretim başarısı

Gilda D’Incerti, CEO & Founder, PQE Group

PQE Group and Taman Associates: achieving compliance and trust in the META Region 

PQE Group is proud to announce its new partnership with Taman Associates, another milestone in PQE’s Global Partnership Plan to further improve quality standards within the Pharmaceutical field worldwide.

Taman Associates is a Turkey based consulting firm born in 2018 and owned by Fatma Taman, who has a longstanding experience in GxP Compliance & Technical Operations and has extensively worked at international level supporting the ISPE International Board and the local Turkey affiliate.

While PQE Group is a global leader in Quality Compliance & Data Integrity related services, Taman Associates guarantees a trusty presence on the Turkish market, helping PQE’s goal to bring European Standards to the META Region through focused investments on companies that can cut distances with local clients.

Such partnership improves PQE’s responsiveness within the META market while building and enhancing our relationships with clients based on trust and frankness.

This is a successful partnership for Taman Associates and I’m very pleased to announce it. Together with PQE Group we can provide customized solutions to the META Region, keeping our usual services and introducing new ones. Given our established presence and experience in the local market, I am more than confident that we can ensure a client focused service based on transparency, maintaining high quality standards as always.”
Fatma Taman, CEO and Managing Director, Taman Associates

 

“I am extremely glad to have partnered with Fatma Taman, as her great experience and presence in Turkey will help us deliver the right message to our clients. My goal as an entrepreneur is to establish strong alliances with other companies in order to satisfy even further local cultural needs, and I think she is the right fit to transmit a sense of transparency and trust to our future customers.”
-Gilda D’Incerti, CEO & Founder, PQE Group

PQE Grup ve Taman Associates:  META bölgesinde cGMP-uyum ve güvenli üretim başarısı 

PQE Grup, Taman Associates ile  yeni iş ortaklığını duyurmaktan gurur duyar. Bu yeni oluşum, PQE’nin dünya çapında farmasötik alanda kalite standartlarını sürekli geliştirmek üzere hazırlamış olduğu uluslararası işbirlikleri planında yeni bir dönüm noktasıdır.

Taman Associates 2018 yılında Ecz. Fatma Taman tarafından kurulmuş, Türkiye’de yerleşik bir danışmanlık firmasıdır. Fatma Taman köklü bir GxP Uyum ve Teknik Operasyonlar tecrübesine sahiptir, ayrıca International Society for Pharmeceutical Engineering (ISPE)’nin Uluslararası Yönetim Kurulu’nda ve Türkiye Şubesi – ISPE Sağlık Bilimleri Derneği’nde kapsamlı faaliyet göstermiş olup, halen ISPE Sağlık Bilimleri Derneği Yönetim Kurulu üyesi olarak destek vermeye devam etmektedir.

Kalite Uyum ve Data Integrity ile ilgili servisler konularında uluslararası bir lider olan PQE Grup’un hedefi META bölgesinde faaliyet gösteren firmalara EU ve FDA c-GMP standartlarında hizmetlerini sunmaktır. Türkiye pazarındaki güvenilir konumuyla Taman Associates, bu hizmetleri yerel pazar odaklı stratejilerle sunmak, böylelikle yerel müşteriler ile PQE arasındaki mesafeyi kısaltmak suretiyle hedefe ulaşmaya destek olacaktır.

Böyle bir iş birliği PQE’nin META bölgesi dahilinde müşterilerinin ihtiyaçlarına çok daha hızlı cevap verebilmesini sağlayacak, onlarla güven ve dürüstlük üzerine kurulmuş ilişkiler inşa edecektir.

‘’Taman Associates ve bizzat kendim için çok başarılı bir sonuç olarak gördüğüm bu iş ortaklığı anlaşmasını  duyurmaktan çok mutluluk duyuyorum. PQE Grup ile birlikte META bölgesi için müşterilerimize özel çözümler sunarken, hem mevcut hizmetlerimizi değerlendirdiğimiz, hem de her gün eklenen yeni hizmetlerimizi tanıttığımız bir çalışma programı içinde olacağız. Yerel pazardaki mevcut duruşumuz ve tecrübemize dayanarak eminim ki, şeffaflık ilkemiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı hizmetlerimizde yüksek kalite standardımızı her zaman olduğu gibi koruyacağız.’’
Fatma Taman, CEO & Genel Müdür, Taman Associates

‘’Fatma Taman ile iş ortağı olduğumuz için çok mutluyum, zira kendisinin Türkiye’deki tecrübesi ve konumu buradaki müşterilerimize mesajımızın doğru ulaşmasını sağlayacaktır. Bir girişimci olarak benim hedefim, başka firmalar ile güçlü ittifaklar kurmak ve böylelikle ilgili bölgelerdeki lokal ihtiyaçları gereğince giderebilmektir. İnanıyorum ki, Fatma Taman gelecekteki müşterilerimize gerekli şeffaflık ve güven duygumuzu iletebilecek doğru kişidir. ‘’
Gilda D’Incerti, CEO & Kurucu Ortak, PQE Group