Ana Sayfa İlaç Pierre Fabre Türkiye Operasyon Direktörü

Pierre Fabre Türkiye Operasyon Direktörü

Pierre Fabre Türkiye Operasyon Direktörü Canan Akyurt

Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Pierre Fabre’nin yeni organizasyonel yapılanma süreci kapsamında Operasyon Direktörü pozisyonuna atanan isim Canan Akyurt oldu.

Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Pierre Fabre’nin yeni organizasyonel yapılanma sürecinde Operasyon Direktörü pozisyonuna Canan Akyurt atandı.

İlaç sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahip Canan Akyurt, 1996 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Kariyerine Wyeth Pharmaceuticals’ta Medikal Satış Temsilcisi olarak başlayıp Bölge Müdürü olarak devam eden Akyurt, ardından; Pfizer Türkiye’de Bölge Satış Müdürlüğü görevini üstlendi. İş hayatına Takeda Pharmaceuticals Türkiye’de Bölge Satış Müdürlüğü, Ulusal Satış Müdürlüğü ve Ticari Müdürlük görevlerini üstlenerek devam eden Akyurt, Pierre Fabre Türkiye organizasyonunda 2018 yılından bu yana şirket içi farklı kariyer fırsatlarını değerlendirerek; İş Mükemmelliği Direktörü, Pazarlama Direktörü ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev aldı. Canan Akyurt 1 Kasım 2021 tarihi itibariyle Pierre Fabre Türkiye organizasyonunda Operasyon Direktörü pozisyonunda görevine devam edecektir.