Ana Sayfa İlaç Humanis, Projeler Direktörlüğü’ne Mustafa Yılmaz’ı Atadı

Humanis, Projeler Direktörlüğü’ne Mustafa Yılmaz’ı Atadı

3 kıtada 25’ten fazla ülkeye ürünlerini ulaştıran ve Türkiye’den Çin’e ilaç ihracatı yapan ilk Türk ilaç firması Humanis, sektörün en hızlı büyüyen ilaç ve sağlık şirketi olma yolunda ilerlerken, Projeler Direktörlüğü’ne Mustafa Yılmaz’ı atadı.

Sağlık sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip Mustafa Yılmaz, 2004 yılında Pharma Vision’da başladığı kariyerinde kalite kontrol, kalite güvence, finans ve özellikle üretimde farklı departmanlarda görev aldı. 2014-2017 yılları arasında Üretim Müdürü olarak görev yapan Yılmaz, 2017-2018 yılları arasında MS Pharma’da Teknik Operasyonlar Müdürü olarak Ürdün’ de çalışma hayatına devam etti. 2023 yılına kadar Abdi İbrahim’de İmalat Müdürü olarak görev yapan Yılmaz, bu görevlerde yüksek üretim hacimli tesislerin yönetimiyle birlikte operasyonel mükemmellik, dijital dönüşüm projeleri ve sürdürülebilirlik projelerine de liderlik etti.

Mart 2024 itibarıyla Humanis’e katılan Yılmaz, fason iş birlikleri, MS&T, OPEX ve sürdürülebilirlik faaliyetlerine liderlik ederek Humanis’in büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunacak.