Ana Sayfa İlaç “Hastalıklarla Mücadelede Lider Bir Konuma Gelmeyi Hedefliyoruz”

“Hastalıklarla Mücadelede Lider Bir Konuma Gelmeyi Hedefliyoruz”

Pharminal İlaç Nöroloji Birimi, Satış Müdürü Erkan Aşık, Nadir Hastalıklar, Hematoloji, Onkoloji, Romatoloji gibi alanlarda sundukları ürünlerle, hastalıklarla mücadelede lider bir konuma gelmeyi hedeflediklerini belirtti.

Erkan Aşık “Pharminal ilaç olarak, ilaç sektöründe geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyoruz. Sunduğumuz ürünlerle, inovasyon ve liderlik rolümüzü sürdürüyoruz. Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz.”

Aşık “Özverili ve yetenekli takım arkadaşlarımız ile birlikte, yenilikçi ilaçların geliştirilmesi ve hastalara sunulmasının yanı sıra destekleyici teknolojiler ve sağlık hizmetleri yoluyla Türkiye’de nadir hastalıklarla yaşayan insanların yaşamlarını iyileştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hedefimiz daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızı her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak.”

Son dönemde Nöroloji alanında yaşanan gelişmeler oldukça heyecan verici olduğunu belirten Erkan Aşık “yenilikçi tedavi yöntemleri, ilaç gelişmeleri ve teknolojideki ilerlemeler, nörolojik hastalıkların yönetiminde yeni olanaklar sunuyor. Gelişen teknoloji sayesinde, nörolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde daha hassas ve etkili yöntemler geliştiriliyor. Bununla birlikte, farmasötik araştırmalardaki ilerlemeler ve yeni tedavi yöntemleri, nörolojik hastalıkların yönetiminde daha kişiselleştirilmiş ve etkili yaklaşımların ortaya çıkmasına olanak tanıyor.”

Aşık “hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve tedavi süreçlerini iyileştirmek için yeni ürünler geliştiriyoruz. Pharminal olarak, sürekli olarak nörolojik hastalıkların yönetiminde daha etkili ve güvenilir tedaviler sunabilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Nöroloji Alanında Gelecek Vadeden Yenilikler

Yapay zekâ, derin öğrenme ve büyük veri analizi gibi teknolojilerin, nörolojik hastalıkların yönetiminde yeni yaklaşımların geliştirilmesine yardımcı olduğunu belirten Erkan Aşık “Bu da daha hızlı teşhis, daha etkili tedavi ve hastaların daha iyi takibi anlamına geliyor. Pharminal olarak, bu yeniliklere ve trendlere odaklanarak, nöroloji alanında en son bilimsel gelişmeleri takip ediyor ve araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Hastalarımıza en iyi tedavi seçeneklerini sunabilmek için teknolojinin gücünden yararlanıyor ve sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyoruz.”