Ana Sayfa İlaç Doruktakiler 2018

Doruktakiler 2018

Kocaeli Gazetesi tarafından her yıl geleneksel olarak tekrarlanan “Doruktakiler” ödüllerinin 2018 yılı değerlendirmeleri geçtiğimiz günlerde yapıldı. Bu yıl 45’inci kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanan Kocaeli Gazetesi’nin, 1991 yılından bu yana tekrarladığı programın büyük jüri toplantısı Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

DEĞERLENDİRME KATEGORİLERİ
Yapılan oylamalarla belirlenen kategorilerde yılın en başarılı kişi ve kurumları belirlendi. KSO binasındaki büyük jüri toplantısında; yılın sanatçısı, yılın iş insanı, yılın girişimcisi, yılın sanayi şirketi, yılın yatırımı, yılın markası, yılın profesyonel yöneticisi, yılın çevrecisi, yılın sosyal sorumluluk projesi, yılın eğitimcisi, yılın bilim insanı, yılın muhtarı, yılın esnafı, yılın sağlıkçısı, yılın sivil toplum örgütü, yılın bürokratı, yılın hayırseveri, yılın sporcusu, yılın takımı, yılın özel sporcusu dallarındaki adayları değerlendirip oylar kullanıldı. Değerlendirmeler sonucunda Yılın Yatırımı kategorisinde Onko Koçsel İlaç – İrfan KOÇ seçilerek onurlandırıldı.

SEÇKİN JÜRİ ÜYELERİ
Doruktakiler 2018 değerlendirmelerindeki büyük jüri heyetini ise kentin birbirinden değerli simaları oluşturdu. Bu arada büyük jüri toplantısı öncesinde toplantıya katılanlar verilen kokteylde ağırlandı. Düzenlenen Doruktakiler 2018 değerlendirmelerinde kategorilerinde
dikkat çekerek aday gösterilen kişi ve kurumlar hakkındaki gerekçeler de, gazetenin yazarlarından Mustafa Küpçü tarafından jüri üyelerine aktarıldı.