Ana Sayfa Duyurular&Mevzuat “Bayramlar; milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine vesile olan müstesna...

“Bayramlar; milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine vesile olan müstesna günlerdir”

Dr. Hakkı GÜRSÖZ

Rahmet, merhamet ve bereket ayı; mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak bir bayrama daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar; milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine vesile olan müstesna günlerdir.

Koronavirüs salgını ile mücadelemiz gereği, bu bayram “yan yana” olamasak da inanıyorum ki; aynı duygularla yüreklerimiz beraberdir.

Bu vesileyle; büyüklerimiz, yakınlarımız ve sevdiklerimizle birlikte geçirebileceğimiz, aynı sofraya oturabileceğimiz nice mutlu, sağlıklı bayramlar diliyorum.

Kurum personelimiz ve değerli aileleri başta olmak üzere Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyor; bayramın Ülkemiz, Bölgemiz ve Dünyamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Selam ve muhabbetlerimle…

Dr. Hakkı GÜRSÖZ

TİTCK BAŞKANI