Ana Sayfa Tıp&Sağlık Annenize İyilik, Sağlık Hediye Edin

Annenize İyilik, Sağlık Hediye Edin

Türkiye’nin ilk kişiye özel bütünsel sağlık yönetimi hizmeti LifeClub ile Anneler Günü’nde, annenize sağlık hediye edebilirsiniz.

Her yılın Mayıs ayında annemizi mutlu edebilmek için ne hediye alsak diye düşünürüz. Çiçek, elbise, ayakkabı, takı gibi klasik tercihlerin yanı sıra birçok seçenek bulunuyor. “İyilik, Sağlık” mottosu ile yola çıkan LifeClub Sağlık üyeliği ile annenize sağlık hediye edebilir ve onun kendi sağlığını kontrol altına almasını sağlayabilirsiniz.

Annenizin Sağlığı Kontrol Altında

LifeClub, önleyici tıp yaklaşımıyla bütünsel bir sağlık yönetimi yaparak,  annenizin sağlıklı yaşam yolculuğunda ona rehberlik ediyor olacak. LifeClub sunduğu hizmetlerle üyelerine uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı vadediyor.  Sürdürülebilir sağlıklı yaşam hedefiyle; kişiye özel atanan hekim rehberliğinde mevcut durum analiziyle başlayan süreçte, iyileştirme alanlarının belirlenmesinin ardından kişiye özel sağlık planı oluşturuluyor ve özenle takibi yapılıyor.

Bir Acıbadem kuruluşu olan, Türkiye’nin ilk sağlık Super App’i LifeClub, 3 farklı modülü ile bütünsel sağlık yönetimi hizmeti sunuyor; ‘LifeClub Sağlık’, ‘LifeClubWelness’ ve LifeClub Platform.

‘LifeClub Sağlık’ üyeliğinde, annenizin sağlığıyla ilgili tüm konulara hakim olan LifeClub hekimi, onu ilgili uzmanlıklara yönlendirip takip ederek, sağlık yönetimini kendisiyle birlikte yapıyor. Kullanıcı bütün verilerini mobil uygulama üzerinden görerek, gerektiği noktada ilgili uzmanlıklarla ister online ister yüz yüze görüşmeler yapabiliyor.

Ayrıca anneniz ’LifeClub Wellness’ modülünde spordan diyete, zihin sağlığından uyku düzenine yol gösterecek programlardan faydalanabiliyor. LifeClub Platform modülünde ise ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere ayrıcalıklı koşullarla sahip olabiliyo