Ana Sayfa Eczacılık 2023’te Medipera İle Online Satış Kanalımızda Güçlenerek İlerliyoruz

2023’te Medipera İle Online Satış Kanalımızda Güçlenerek İlerliyoruz

Üretiminin yüzde 75’ini ihraç eden bir firma olarak özellikle Türkiye, Amerika ve İngiltere’de e-ticarette güçlenmek istiyoruz. www.medipera.com.tr e- ticaret sitesi üzerinden cinsel sağlık, hasta-yara bakım ürünleri, hijyen ürünleri ve kadın sağlığı kategorilerinde daha fazla tüketici etkileşimi hedefliyoruz.

Medikal kanalda dijital ekosistemi güçlendirecek atılımlar içerisindeyiz. Müşterilerimize çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilmek, doğru analizler ile özel stratejiler oluşturmak, müşteri deneyimini geliştirmek ve iyileştirmek, satış öncesi ve satış sonrasındaki beklenti ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunabilmek adına sağlık sektörünün lider e-ticaret platformlarından Medipera Medikal Sağlık Ürünleri A.Ş.’yi bünyemize kattık. Bu hamlemizle 2023 yılında online satış kanalımızda güçlenerek ilerliyor; e-ticarette müşterilerimizi her geçen gün yeni kategorilerde birçok ürünle buluşturuyoruz.

 

Yenilikçi ürünlerimizi eklemeye devam ediyoruz

E-ticaret sektöründe hızını artıran Turkuaz Healthcare olarak;  e-ticaretin en büyük medikal oyuncusu haline gelen Medipera‘da ürünlerdeki uzmanlığımızı ve tüketici sağlığına yönelik yenilikçi ürünlerimizi, geniş kitlelerle tanıştırıyoruz. Özellikle yurtdışında fark yarattığımız yenilikçi ürünlerimizi eklemeye devam ediyoruz.  E- ticaret sitesinde son olarak kategorilerimize Konicare Gyno Cilt Beyazlatıcı Krem, Konicare Gyno Göğüs Sıkılaştırıcı Krem, Konicare Gyno İntim Temizleme Jeli, Konicare Gyno İntim Temizleme Köpüğü, Konicare Gyno Çatlak Önleyici Krem, Konix Baş Biti Sirke Kiti, Konix Bit ve Sirke Şampuanı ürünleriyle güncelledik.

Kadın sağlığı ürünleriyle fark yaratan çözümler sunuyoruz

Leke eğilimli ciltlerde görülen cilt tonu eşitsizliği problemlerini gideren Konicare Gyno Cilt Beyazlatıcı Krem, cildin doğal parlaklığının geri kazanılmasını destekliyor. Tüm cilt tiplerine yönelik ve koyu leke görünümüne odaklı bir vücut bakımı sunuyor.  Cildin daha aydınlık bir görünüm kazanmasına destek oluyor.

 

Genital bölge ve koltuk altı kararması için kullanıma uygun.  Konicare Gyno Göğüs Sıkılaştırıcı Krem göğüs ve dekolte bölgesine sıkı bir görünüm kazandırıyor. Sıkılığını kaybederek gevşeyen göğüs bölgesinde oluşan sarkmaları ve yumuşaklığı toparlıyor.  Cilde sıkı ve şekilli bir görünüm kazandırıyor.

 

Dış genital bölgenin hijyen ihtiyacını karşılamak için özel olarak geliştirilen Konicare Gyno İntim Temizleme Jeli günlük hassas bir temizliğin yanı sıra gün boyu ferah ve rahat hissetmeyi destekliyor. Kötü koku oluşumunu engelleyerek; nemlendirici içeriği sayesinde cildin nem dengesinin koruyor.

 

 

 

Konicare Gyno Çatlak Önleyici Krem, karın, basen, göğüs gibi vücudun farklı bölgelerinde çeşitli nedenlerle oluşabilecek cilt çatlaklarına bakım sağlıyor. Nemlendirici içeriği sayesinde cilt üzerindeki stres ve gerginliğin azalmasına, cilt elastikiyetinin artmasına, çatlak oluşumunun önlenmesine ve çatlak görünümünün hafifletilmesine yardımcı oluyor.

 

 

 

 

Konix Bit ve Sirke Şampuanı derinlemesine temizlik sağlıyor

Bit ve sirkeleri öldüren, saçları temizleyen Konix Baş Biti Sirke Kiti sert kimyasallar ve böcek ilacı içermiyor. Tüm aile bireylerinin kullanımına uygun KONIX şampuan ve sprey, özel metal tarağı ile birlikte kullanılarak saç derisinde derinlemesine temizlik sağlıyor. Aynı özellikleri içeren Konix Bit ve Sirke Şampuanı da saçların baş biti ve sirkelerden arınmasını sağlıyor.