Ana Sayfa Tıp&Sağlık 14 Mart Tıp Bayramı’nda Hastaların Teşekkürleri Doktorlarına Ulaşıyor

14 Mart Tıp Bayramı’nda Hastaların Teşekkürleri Doktorlarına Ulaşıyor

Kanser Savaşçıları Derneği’nin liderliğinde Roche’un desteğiyle sürdürülen Teşekkürler Doktorum projesi, hasta ve hasta yakınlarının mesajlarını doktorlarına ulaştırmaya devam ediyor. Bugüne dek 500’den fazla teşekkürü ilgili doktorlara ulaştıran proje, 14 Mart Tıp Bayramı’nda da teşekkür mesajlarını bekliyor.

Kanser Savaşçıları Derneği’nin Roche’un katkılarıyla hayata geçirdiği ve hasta ve hasta yakınları ile hekimler arasındaki bağı güçlendirme fikriyle yola çıkan Teşekkürler Doktorum projesi bu yıl da sürüyor. Kanserle mücadele eden hasta ve hasta yakınlarının, onlara tedavi sürecinde destek olan doktorlarına iyi dileklerini iletmeleri için hazırlanan proje, tıp alanında çalışanların bilime katkılarının kutlandığı 14 Mart Tıp Bayramı’nda hekimlerinin gücüne güç katmak isteyenleri teşekkür mesajlarını göndermeye davet ediyor.

Teşekkürler Doktorum platformu, zamanlarının çoğunu hastaları için kullanan ve sağlıklı bir yaşam için gece gündüz demeden çalışan hekimlerin, gösterdikleri özverinin hastaların hayatlarında yarattığı etkiyi öğrenmesine imkan sağlıyor. www.tesekkurlerdoktorum.comsayfasını ziyaret eden hasta ve hasta yakınları, mektup veya video yoluyla mesajlarını kaydedip doktorlarına teşekkür edebiliyor. Platformda toplanan teşekkür mesajları ise, proje ortakları tarafından ilgili hekimlere iletiliyor.

Proje kapsamında bugüne dek 550’nin üzerinde teşekkür doktorlara ulaştırıldı. Hedef ise binlerce teşekküre ulaşarak hekimlere duyulan güven ve minneti her gün hissettirmek ve onların motivasyonlarına katkıda bulunmak.