Ana Sayfa İlaç “Yılın İtibarlısı” & GSK

“Yılın İtibarlısı” & GSK

GSK Türkiye Genel Müdürü Selim Giray 

GSK Türkiye, bu yıl altıncısı düzenlenen The ONE Awards’ta, ilaç kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi. Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle yapılan araştırma neticesinde GSK Türkiye; 12 ilde, bin iki yüz tüketicinin değerlendirmeleri sonucu ödüle layık görüldü.

Yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve markaların paydaşlarını ödüllendiren The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin altıncısı gerçekleştirildi. 50’den fazla kategorinin değerlendirildiği “Marka Değeri ve İtibar” araştırmasında GSK Türkiye ilaç kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “300 yılı aşkın süredir aşı, ilaç ve tüketici sağlığı alanlarında inovatif sağlık çözümleri sunan GSK, Türkiye’de 60 yıldan fazla süredir her anında iyilik sağlık için çalışıyor. GSK Türkiye olarak sadece tedavi çözümlerimizle değil sosyal sorumluluk projelerimizle de topluma fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu ödül de hedeflerimize giden yolda doğru adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesi ve daha iyi işler yapmak için bir ilham kaynağı” dedi.

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, her yıl 50’den fazla kategoride, “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” neticesinde, hak kazanan kuruluşlara veriliyor. Araştırma tüm Türkiye’yi temsilen 12 ilden 1.200 tüketicinin değerlendirmelerini kapsıyor.