Ana Sayfa Vitrin Wuhan laboratuvarında çalışan bilim insanı, COVID-19’un insan yapımı bir virüs olduğunu iddia...

Wuhan laboratuvarında çalışan bilim insanı, COVID-19’un insan yapımı bir virüs olduğunu iddia etti

Wuhan Viroloji Enstitüsü

I worked with the Wuhan lab – I tried to warn them & I KNOW Covid was a lab leak

EcoHealth Alliance’ın eski başkan yardımcısı Dr Andrew Huff, tarihteki en büyük örtbaslardan biri ve ” 11 Eylül’den bu yana ABD’nin en büyük istihbarat başarısızlığı” olarak nitelendirdi.

Hem  Çin  hem de laboratuvar tüm iddiaları öfkeyle reddetti – ancak bilim adamları, araştırmacılar ve hükümetler yanıtlar aradıkça ve kanıtlarla öne çıktıkça son iki yılda bir laboratuvar sızıntısına dair kanıtlar birikiyor .

Düzinelerce uzman, Covid’in Wuhan laboratuvarından virüs bulaşmış bir araştırmacı, atıkların uygunsuz şekilde imha edilmesi veya sahadaki güvenlikte olası ihlaller yoluyla kaçmış olabileceğini öne sürdü.

Dünya Sağlık Örgütü başkanının bile Covid’in “feci bir kazadan” sonra laboratuvardan sızdığına inandığı bildirildi .

Gazeteden özel olarak alıntılanan kitabında, “Yabancı laboratuvarlar, uygun biyogüvenlik, biyogüvenlik ve risk yönetimini sağlamak için yeterli kontrol önlemlerine sahip değildi ve sonuçta Wuhan Viroloji Enstitüsü’ndeki laboratuvar sızıntısına neden oldu” dedi. .

SIZAN YAZIŞMALAR 2017’Yİ İŞARET EDİYOR

EcoHealth Alliance ile ABD hükümeti fon sağlayıcıları arasındaki elektronik posta yazışmalar ortaya çıkmış yazışmalarda yarasalar ve diğer yüksek riskli türlerden alınan viral DNA’lar Haziran 2017 ile Mayıs 2019 arasında Wuhan’daki tesise gönderildiği bilgisi yer almıştı.