Ana Sayfa GETAT Takviye edici gıdalarda efervesan form sıklıkla tercih ediliyor

Takviye edici gıdalarda efervesan form sıklıkla tercih ediliyor

Grip ve soğuk algınlığı mevsim geçişlerinde en sık karşılaşılan hastalıkların başında geliyor. Bu gibi hastalıkların tedavisinde ise doğal içerikli ürünler oldukça önem taşıyor. Wellcare Immune Efervesan Tablet içeriğinde bulunan Pelargonium Sidoides, Çinko ve C vitamini ile hem yetişkinlerde hem de çocuklarda grip ve soğuk algınlığı ile savaşıyor.

Mevsim geçişlerinde sık rastlanılan grip ve soğuk algınlığının tedavisinde alternatif yöntemler tercih ediliyor. Yetişkinler ve çocuklara yönelik geliştiren Wellcare Immune Efervesan Tablet içeriğinde bulunan Pelargonium Sidoides, Çinko ve C vitamini ile grip ve soğuk algınlığı tedavisine destek oluyor. Ürün, efervesan tablet formu olma özelliğini taşıyor. Bu özellik rahat bir içim ve gerektiğinde her an istenilen yerde kullanım özelliğini de beraberinde getiriyor.Diğer yandan efervesan formu sayesinde başka gıdalarla birlikte tüketilmediği için gıdalarla etkileşim ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Efervesan formlar diğer formlara göre daha iyi absorbe olmasının yanında mide ve bağırsakta iyi tolere ediliyor. 4 yaş üstü çocuklar, yetişkinler ve şeker içermediğinden diyabet hastaları güvenle kullanılabiliyor.

Takviye edici gıdalarda efervesan form sıklıkla tercih ediliyor

Efervesan formu ile tüketicilere kullanım kolaylığı sağlayan Wellcare Immune Efervesan Tablet, Afrika Sardunyası olarak da bilinen “Pelargonium Sidoides” içeriği ile virüsün hücreye yapışmasını ve solunum yollarından aşağıya doğru inmesini engelliyor ve immun sistemi destekliyor.

Şeker, alkol ve renklendirici içermeyen Wellcare Immune Efervesan Tablet solunum yolu enfeksiyonlarının tekrarlanmamasına, grip ve soğuk algınlığı semptomlarını iyileşme sürecine ve hastalık döneminde bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek oluyor..

Doğal içerikli ürün arayışı içinde olanlar için geliştirilen Wellcare Immune Efervesan Tablet içeriğinde bulunan C vitamini ve bağışıklık sistemini çok yönlü etkileyen Çinko ile de hastalıklarla savaşmaya yardımcı oluyor.

Wellcare: İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Globalden gelen gücü, Türkiye’deki sağlam altyapısı, bilimsel ve güvenilir portföyü ile doğumdan itibaren yaşam döngüsünün her aşamasında; sağlık problemlerine çözüm sunma ve yaşam kalitesini yükseltme hedefi ile çalışmaktadır. Sindirim sağlığı, probiyotikler, alerji, vitamin ve mineraller, soğuk algınlığı ve öksürük olmak üzere 5 farklı kategoride tamamlayıcı tedavi ürünleri bulunmaktadır.