Ana Sayfa İlaç SANOVEL’e Yeni İş Mükemmelliği & Dijital Transformasyon Direktörü

SANOVEL’e Yeni İş Mükemmelliği & Dijital Transformasyon Direktörü

Sanovel İş Mükemmelliği ve Dijital Dönüşüm Direktörü Murat Gümrükçü

İş mükemmelliği alanının önde gelen isimlerinden Murat Gümrükçü, 22 Şubat itibariyle Sanovel İş Mükemmelliği ve Dijital dönüşüm direktörü olarak göreve başladı. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Gümrükçü, kariyerine 1999 yılında Bilim İlaçta başlangıç yaptı. Ardından 2006 yılında Sandoz’a Satış Gücü Etkinliği Müdürü olarak geçti. Burada birçok başarılı projeye imza attıktan sonra, 2010 yılında Actavis’de, yine aynı yıl Teva’da Türkiye, Kuzey Afrika ve Ortadoğu Satış Gücü Etkinliği görevlerini yürüttü. Teva’da EMIA-APAC Bölgesel Ticari Mükemmellik Liderliğini de yürüten Murat Gümrükçü, son olarak Nobel’de Satış Gücü Etkinliği İş Birimi Müdürü olarak görev yapıyordu.

Çalıştığı firmalarda saha gücüne dokunan, yenilikçi iş modelleri hayata geçiren Gümrükçü, yakın zamanda “İş Mükemmelliği” adında bir de kitap yazdı.

Murat Gümrükçü Sanovel bünyesinde; İş Mükemmelliği, Satış & Pazarlama etkinlik ve verimliliğinin arttırılması, Dijital dönüşüme yönelik tüm çalışmaların yönetimi, lokal pazarda portföy planlanmalarından sorumlu olacaktır.