Ana Sayfa İlaç Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörü Begüm Erdal...

Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörü Begüm Erdal oldu

Begüm Erdal

Pfizer Türkiye’ye 2016 yılında Hukuk Müşaviri olarak katılan Begüm Erdal, Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord* Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörlüğüne atandı.

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olan, Pfizer’e katılmadan önce global bir hukuk bürosu olarak White & Case’de Birleşmeler ve Devralmalar departmanında görev yapan Begüm Erdal, 2016 yılında Pfizer Türkiye ailesine Hukuk Müşaviri olarak katıldı. Türkiye ve Adriyatik Bölgesi Kıdemli Hukuk Müdürü ve Türkiye Hukuk Direktörlüğü de dahil olmak üzere çeşitli görevler ve ek sorumluluklar üstlendi. 2019 yılında Hukuk Divizyonu içerisinde global olarak düzenlenen Uluslararası Hukuki Liderlik programını başarı ile tamamlayan Begüm Erdal, Hukuk Divizyonu içerisinde çeşitli insiyatiflerde aktif bir üye olarak çalışmaktadır.

Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim & Ticari Hukuk Direktörü Begüm Erdal şunları söyledi: “İnsan kaynakları politikasının odağında lider yetiştirmek olan ve çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri yönünde önemli fırsatlar sunan Pfizer ailesinin bir üyesi olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.”