Ana Sayfa Eczacılık Pandeminin E Hali

Pandeminin E Hali

Ecz. R.Armağan Ener Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Dostlarımız,

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

2020 yılı ile birlikte tarih bir kez daha “Her işin başı sağlık” atasözünü doğrularcasına bizlere insanlık adına bir görev yükledi. Bizler tarihsel değerlerimizle, ettiğimiz yemine , etik meslek anlayışımıza bağlı, 1. Basamak Sağlık Hizmet Sunucuları olarak sağlık alanında görev alan her bir kurum,kuruluş ve bireylerle omuz omuza, tüm dünya toplumunu ailemiz kabul ederek çalışmaya, sağlık hizmetimizi her durum ve şartta sürdürmeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürebilmek için eğitim faaliyetlerimize de değişen koşullara ayak uydurarak ara vermeden devam etmekteyiz. “Pandeminin E Hali, Eczacılıkta Güncel Gelişmeler” sempozyumu,
18-19-20-21 Kasım 2020 tarihlerinde Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği tarafından online olarak gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin önde gelen tıp uzmanlık derneklerinin değerli hocaları ve sektörümüzün değerli temsilcileri ile yapılacak, zengin bilimsel programın yer aldığı online toplantımıza tüm eczacılarımızın ve sağlık sektörümüzün tüm çalışanlarının katkı ve katılımlarını bekleriz.

Saygılarımızla
Ecz. R.Armağan ENER
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Kayıt