Ana Sayfa Manşet Menarini Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ecz. Rana Şengil Türkiye’nin 50 Dijital...

Menarini Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ecz. Rana Şengil Türkiye’nin 50 Dijital CMO Lideri arasında yer aldı

Menarini Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ecz. Rana Şengil

MENARINI PAZARLAMA VE KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ ECZ. RANA ŞENGİL
“TÜRKİYE’NİN 50 DİJİTAL CMO LİDERİ”
LİSTESİNE SEÇİLDİ

Fast Company Türkiye dergisi tarafından gerçekleştirilen “Dijital CMO 50” ödüllerinde, Menarini Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ecz. Rana Şengil Türkiye’nin 50 Dijital CMO Lideri arasında yer aldı.

Rana Şengil, 2021 yılında pandemi şartlarında takip ettikleri dijital stratejilerin ve sağlık alanında hayata geçirdikleri farklı çalışmaların bu ödülün alınmasında önemli rol oynadığını belirtti.

Fast Company Türkiye dergisi tarafından düzenlenen “Dijital CMO 50” ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde pazarlama alanında liderlik eden ve başarılarıyla öne çıkan CMO’lar, teknoloji alanında gerçekleştirdikleri stratejiler ile ödülün sahibi oldu.

Dijital CMO Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde, Menarini Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ecz. Rana Şengil, sağlık alanındaki dijital stratejisinin başarıları dolayısıyla “Türkiye’nin 50 Dijital CMO Lideri” arasında yer aldı.

Ulusal ve uluslararası birçok şirketin pazarlama liderlerinin aday gösterildiği “50 Dijital CMO Lideri” seçimi jüri değerlendirmesinde, teknolojiyi kullanma ve dijital strateji konusunda fark yaratan sonuçlar baz alındı.

2021 pandemi şartlarında takip ettikleri dijital stratejiler ve sağlık alanında hayata geçirdikleri farklı çalışmaların bu ödülün alınmasında önemli rol oynadığını belirten Menarini Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ecz. Rana Şengil; “Menarini olarak 2020 yılından itibaren ciddi bir dijital değişim ve dönüşüm sürecine girdik. Sağlık alanında her bir paydaşımızın ihtiyacına uygun hayata geçirdiğimiz, kaliteli ve erişilebilir dijital proje ve uygulamalarımızda teknolojiyi en etkili şekilde kullanmaya gayret ettik. Çalışmalarımızın Dijital CMO Ödülleri’nin değerli jürisi tarafından takdir edilmesi çok gurur verici. Menarini olarak dijital dönüşüm çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Fast Company Türkiye ekibine şahsım ve Menarini’deki tüm ekip arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.