Ana Sayfa İlaç Kolik Varsa Panik Yok

Kolik Varsa Panik Yok

Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Derneği (PPPD), Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın katkılarıyla bebeklerde infantil kolik hastalığına dikkat çekmek, ebeveynler, hekimler ve eczacılarda infantil kolik farkındalığını artırmak için “Kolik Varsa Panik Yok” kampanyasını hayata geçirdi.

Eğitmen ve müzisyen Ezo Sunal’ın yer aldığı “Kolik Varsa Panik Yok” kampanyası farkındalık filmi ile yeni anne, anne adayları ve babaların korkulu rüyalarından biri olan İnfantil Kolik ile ilgili farkındalık yaratmak ve toplumu hastalık konusunda bilinçlendirmek amaçlanıyor.

Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Derneği (PPPD) öncülüğünde, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama katkıları ile hayata geçen ve herkesin erişimine açık olan kampanyanın web sitesi  www.kolikvarsapanikyok.com üzerinden ise infantil kolik hastalığı konusunda ebeveynlere hastalığın tanı süreci ile ilgili bilgiler sağlanırken; aynı zamanda hastalık süreci boyunca hayatlarını kolaylaştıracak ipuçları veriliyor.

Jingle’ını da Ezo Sunal’ın seslendirdiği filmin, yönetmenliğini Mustafa Tekbayrak üstlendiği kampanya filmi FCB Health Reaktör imzası taşıyor.