Ana Sayfa İlaç İbrahim Etem – Menarini Gençleri İş Dünyasına Hazırlıyor

İbrahim Etem – Menarini Gençleri İş Dünyasına Hazırlıyor

“İnsan için değer” üretme vizyonuyla 100 yılı aşkın süredir hizmet veren İbrahim Etem – Menarini, üniversiteli gençleri sektöre kazandırmayı önemsiyor. Bu amaçla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, İbrahim Etem – Menarini İnsan Kaynakları ekibi Yeditepe Üniversitesi Kariyer Günleri’nde gençlerle bir araya geldi. Etkinlikte, kariyer.net üzerinden aldığı başvuruları değerlendiren ekip, ardından öğrencilerle mülakat yaparak onlara ilk iş görüşmesi deneyimi yaşattı.

Türkiye’nin ilk ve en köklü ilaç firmalarından İbrahim Etem – Menarini, insana, yaşama ve geleceğe değer katma vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor. Üniversite öğrencilerini iş dünyasına hazırlamak ve sektöre katma değer sağlamak için İbrahim Etem – Menariniİnsan Kaynakları ekibi, Yeditepe Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Günleri etkinliğinde “Sen de İbrahim Etem – Menarini takımının bir parçası ol!” sloganıyla gençleri sektör ile tanıştırmayı hedefleyen İnsan Kaynakları ekibi, etkinliğin ilk gününde kariyer.net internet sitesi üzerinden yayınladığı staj ve iş ilanlarına başvuruları aldı. İkinci gün ise ilanlara başvuran öğrencilerle birebir mülakat gerçekleştirerek öğrencilerin mülakatta nasıl davranmaları gerektiği konusunda yönlendirmelerde bulundu.

“Değer” odaklı yaklaşımı aracılığıyla yarına yatırım yapan İbrahim Etem – Menarini, gençleri geleceğe hazırlayacak ve sektöre kazandıracak çalışmalarına devam edecek.