Ana Sayfa İlaç Felis Ödülleri’ne başvuru için son 3 gün

Felis Ödülleri’ne başvuru için son 3 gün

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığı ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendiren Felis Ödülleri’ne başvurular 25 Eylül’de sona eriyor.

Bu yıl Yemeksepeti ana sponsorluğunda 17’ncisi gerçekleşecek ve başarılı iletişim çalışmalarını ödüllendirecek olan Felis Ödülleri’ne başvurular 25 Eylül’de sona eriyor.

Sektörde faaliyet gösteren hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirmeyi hedefleyen Felis Ödülleri, bu sene 16 ana bölümde başvuruları bekliyor.

Geçen sene ilki gerçekleştirilen ve başarılı kampanyaların ardındaki stratejileri ve stratejistleri ödüllendiren Curious Felis Ödülleri’ne başvurular ise 30 Eylül’de sona eriyor. Curious Felis’te göze çarpan en önemli değişiklik; geçtiğimiz senelerde Felis’te yer alan, markaların pazarlama stratejilerinin yarıştığı Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’nün “Dönüştüren Pazarlama Stratejisi” adıyla Curious Felis’e entegre olması. Curious Felis’teki iki ana bölümden diğeri ise, ajansların birbiriyle yarıştığı; “Yaratıcı Strateji” bölümü.

Yine sektörün başarılı isimlerinden oluşan Felis jürisi, bir kez daha birbirinden yaratıcı çalışmaları değerlendirecek. Jüri değerlendirmelerinin ardından Felis ve Curious Felis kazananlar, ödüllerine 10 ve 11 Kasım tarihlerinde, Brand Week Istanbul’da kavuşacak.

Kategorilerin tamamına, başvuru sayfasına ve yarışma ile ilgili detaylara felisodulleri.com adresinden ulaşılabiliyor.