Ana Sayfa Duyurular&Mevzuat Expomed Eurasia 2019

Expomed Eurasia 2019

Bu yıl 26’ıncısı düzenlenen ve 45 ülkeden 1100’ün üzerinde medikal firmaya ev sahipliği yapan Expomed Eurasia 2019’un açılışı Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

TİTCK Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz’ün de konuşma yaptığı açılışa, TİTCK Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Bşk. Yrd. Recep Uslu, Denetim Hizmetleri Bşk. Yrd. Fatih Tan, Tıbbi Cihaz Denetim Dai. Bşk. Cengiz Yiğit, Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluşlar ve Klinik Araştırmalar Dai. Bşk. Asım Hocaoğlu, Kozmetik Ürünler Dai. Bşk. Yücel Dener ve sektör temsilcileri katıldı.

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe ve TİTCK Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz Expomed Eurasia 2019 açılış töreninin ardından fuar alanını gezdi.

Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Balkanlardan gelecek heyetler, Tüyap Kongre Merkezi’ndeki fuar süresince katılımcı firmalarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek.
Expomed Fuarı’nda yer alan İnovasyon Alanı ise yenilikçi ürünlerini özel bir alanda profesyonellere ulaştırmak isteyen start-up firmalarına ev sahipliği yapacak.