Ana Sayfa Etiketler Lilly İlaç

Etiket: Lilly İlaç

Lilly İlaç’ta Önemli Atamalar

Lilly İlaç

Lilly İlaç Bir Kez Daha En İyi İşverenler Arasında

Lilly İlaç Bir Kez Daha En İyi İşverenler Arasında

Lilly, Türkiye’deki 30. Yılını Kutluyor

Tüm dünyadaki insanların yaşamlarını iyileştiren ilaçlar yaratmak için insana verilen değeri keşif ile birleştiren Lilly, Türkiye'deki 30'uncu yılını kutluyor. Çeşitliliğe önem veren, dahil edici...

Lilly İlaç, ETİKA Türkiye Etik Ödülünü üst üste 11’inci kez Kazandı

Lilly İlaç, ETİKA Türkiye Etik Ödülü

Avrupa Ülkeleri İçinde En Yüksek Diyabetli Birey Oranı Türkiye’de

IDF Diyabet Atlası 2021 verilerine göre Türkiye'de 20-79 yaş aralığında yaklaşık 9 milyon diyabetli birey bulunuyor. Diyabette erken tanının ve farkındalığın öneminin altını çizen Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mustafa Cesur, Dünya Diyabet Günü kapsamında diyabete ilişkin önemli bilgiler paylaştı.

Sedef Hastalığı En Sık 20-35 ve 50-60 Yaşları Arasında Görülüyor

29 Ekim Dünya Psoriasis Günü kapsamında halk arasında sedef olarak bilinen psoriasis hastalığına dair paylaşımlarda bulunan Psoriasis ve Kutanöz İnflamasyon Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Gürer, sedefin kesinlikle bulaşıcı bir hastalık olmadığını, toplumun bilgilendirilmesinin ve farkındalığın artırılmasının çok önemli olduğunu dile getiriyor.

Alopesi Areata Farkındalığı, Erken Teşhis Ve Tedavi İçin Önemli

Eylül ayı, Alopesi Areata (saçkıran hastalığı) Farkındalık Ayı olarak kabul ediliyor. İnflamasyon Derneği Başkanı Prof. Dr. Emel Bülbül Başkan, alopesi areata hastalığının ne olduğunu, risk faktörlerini, tedavi yöntemlerini ve farkındalığın önemini anlatıyor.

Lilly İlaç’ta İki Yeni Atama

Lilly İlaç'ta Kıdemli Direktör-İmmunoloji Tedavi Alanı Medikal Lideri olarak görev yapan Fatih Mehmet Bingöl, Lilly İlaç Medikal Direktörü;  Global Ruhsatlandırma Direktör Yardımcısı olarak görev yapan Gamze Ekici ise mevcut global sorumluluklarına ek olarak Türkiye ruhsatlandırma ekibine liderlik etmek üzere Türkiye ve Global Ruhsatlandırma, Uluslararası Direktörü olarak atandı.
- Advertisement -