Ana Sayfa Etiketler Dr.Fahrettin Koca

Etiket: Dr.Fahrettin Koca

Sağlık Bakanı Koca ‘Gazze’de Sahra Hastaneleri Kurmaya Hazırlanıyoruz’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca  sosyal medya hesabından, Gazze'de sahra hastaneleri kurmaya hazırlandıklarını duyurdu. 

Gazze’den 61 Hasta Daha Türkiye’ye Getirilecek 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Gazze'den 61 hasta ve 49 refakatçinin daha Türkiye'ye getirileceğini belirtti.  

Gazzeli Hastalar Türkiye’de

Mısır’ın El Ariş Havalanı’ndan hareket eden, çoğunluğunu acil tedaviye ihtiyaç duyan kanser hastalarının oluşturduğu Gazzeli  hastalar Türkiye'ye getirildi.

Bakan Koca: Diyabet, Kontrol Altına Alınması Mümkün Bir Hastalık

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Dünya Diyabet Günü nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: Diyabet, kontrol altına alınması mümkün bir hastalık. Hekiminizin belirlediği stratejiye uymanız şartıyla.

Bakan Koca: Yan Dal Uzman Sayımız Henüz Yeterli Değil

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Açılan randevu sayısı %20 arttı. Yan dal uzmanı sayımız ise henüz yeterli değil."

Yakıtın Tükenmesi Sonucu Türk-Filistin Dostluk Hastanesi’nin Faaliyetine Son Verildi

Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, uluslararası toplumun, hastaları bilerek ölüme terk etmekle hayatlarını kurtarmak arasında bir tercih yapmak zorunda olduğunu vurguladı.

Sağlık Bakanı: 2023 Yılının İlk 6 Ayında 90.648 Palyatif Hastaya Hizmet...

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından "Dünya Palyatif Bakım Günü" nedeniyle yaptığı paylaşımda, 2023 yılının ilk 6 ayında 90.648 palyatif hastasına hizmet verildiğini belirtti. 

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca: Türkiye, Vatandaşı Olmayan Tek Hekimi Bile...

Türk vatandaşı olmayan bir kişinin Türkiye'de hekimlik yaptığı iddialarına karşı sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, "Türkiye, vatandaşı olmayan tek hekimi bile çalıştırmıyor"

Meme Kanseri, En Yaygın Kanserler Arasında Artık Birinci Sırada

Meme Kanseri Farkındalık Ayı vesilesiyle bütün hanımefendileri, ailelerini çok yakından ilgilendiren bilgilerin bir kısmını paylaşmayı zaruri buluyorum.
- Advertisement -