Ana Sayfa Tıp&Sağlık Covid-19 nedeniyle sağlık mensupları aramızdan ayrılmaya devam ediyor…………..

Covid-19 nedeniyle sağlık mensupları aramızdan ayrılmaya devam ediyor…………..

Son 10 gün içinde Covid-19 nedeniyle 20 sağlık çalışanının hayatını kaybettiği kayıtlara geçti. Sadece bugün (Pazar) 5 sağlık çalışanı Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi. Bu ay içerisinde ikinci kez bir günde 5 sağlık çalışanı ölümüyle zirve yaşandı.

10 GÜN İÇİNDE COVID-19 NEDENİYLE HAYATINI KAYBEDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI

Cuma Kaşık: Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevliydi. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Yakup Tunga: Çorum’un Sungurlu ilçesinde Toplum Sağlığı Merkezinde görevliydi. Tunga, filyasyon ekibinde şoför olarak görev yapıyordu. Yakalandığı corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

İhsan Sarohan: İstanbul Acıbadem Sağlık Grubu çalışanıydı. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Ecz. Erhan Yüksel: İstanbul’da görev yapıyordu. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Öğr. Gör. Erkan Özkan: Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bilgi İşlem Merkezi’nde öğretim görevlisiydi. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Ecz. Hasan Özışık: Denizli’de Özışık Eczanesi sahibiydi. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Süleyman Gökdemir: Erzurum’un İspir ilçesinde 112 Acil Sağlık Hizmetleri’nde görevliydi. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Hakan Arkun: Adana Seyhan Devlet Hastanesi’nde elektrik teknisyeni olarak çalışıyordu. Corona virüsü edeniyle hayatını kaybetti.

Uzman Dr. Hüseyin Süyür: Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’nin Covid Polikliniğinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapıyordu. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Mehmet Say: Eskişehir’de özel bir hastanenin acil servis bölümünde hemşir olarak çalışıyordu. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Dr. Kahraman Pehlivan: Çankırı Korgun Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışan Aile Hekimi olarak görev yapıyordu. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Op. Dr. Ömer Kahraman: Bursa’da Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapıyordu. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Hasan Baştuğ: Kütahya’da özel bir hastanede hemşire olarak görev yapıyordu. Henüz 22 yaşındaydı. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Yılmaz Tarancı: Diyarbakır’da özel bir hastanede medya ve iletişim uzmanı olarak çalışıyordu. Yılmaz Tarancı, Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Dr. Enver Özçoban: Gaziantep Şehitkamil’de Çıksorut Aile Sağlığı Merkezinde görev yapıyordu. Corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Ecz. Atila Ada: Ordu Eczacı Odası eski yöneticilerindendi. Eczacı olarak görev yapıyordu. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Ferhat Ekici: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Bilimler Tıbbi Biyokimya bölümünde görevliydi. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Ecz. Yalçınkaya Varol: Isparta’da görevliydi. Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi.

Ecz. Hasan Yücel: İstanbul’da bir eczanede görev yapıyordu. Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Bilim insanı Prof. Dr. Ayhan Ulubelen İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden emekliydi. Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.