Ana Sayfa İlaç Ali Raif deneyim yılları, geleceğe yeşil nefes oluyor

Ali Raif deneyim yılları, geleceğe yeşil nefes oluyor

1963 yılından beri yaşama değer katma misyonu ile İlaç endüstrisinde faaliyet gösteren Ali Raif İlaç, Ege Orman Vakfı iş birliğiyle Soma Işıklar Mevkii’nde oluşturduğu 10.000 fidanlık Hatıra Ormanı’nda İkitelli Üretim Tesisi, Genel Müdürlük, Saha Ekipleri temsilcileri ve Ege Orman Vakfı yetkililerinin katılımı ile fidan dikim etkinliği düzenlendi.

Ali Raif İlaç kurucusu Muzaffer Turhan’ın vefatının 40. yılı anısına Manisa Soma Işıklar Mevkii’nde oluşturulan ormanda Ege Orman Vakfı yetkilileri, Orman Bölge Müdürlüğü iş birliği ile yapılan ağaçlandırma çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Köklü geçmişinden beri başarılarını özündeki insan kaynağı ile gerçekleştiren Ali Raif, 750’den fazla çalışanı adına  kıdem yılları kadar fidan bağışında bulundu. Yaşama değer katan 7.378 Ali Raif deneyim yılı, aynı adette fidanla  Şadiye – Muzaffer Turhan Hatıra Ormanı bünyesinde sürdürülebilir bir dünya için yeşermeye devam edecek.

Ege Orman Vakfı

Ege Orman Vakfı, 1995 yılında kamu yararına kurulmuş, yeni orman alanları oluşturma, ormanları koruma ve yeşil bilincini toplumun her kesimine yayma ilkesi ile çalışmalar yürüten gönüllü bir vakıftır. Ağaçlandırma faaliyetleri, devlet ormanlarının sınırlarında veya kamu kurumlarına ait bazı bölgelerde olmak üzere tüm ülkede yürütülmektedir. www.egeorman.org.tr