Ana Sayfa İlaç AheZone Yayın Hayatına Başladı

AheZone Yayın Hayatına Başladı

SANTA FARMA’NIN AİLE HEKİMLERİNE YÖNELİK PLATFORMU AHEZONE YAYIN HAYATINA BAŞLADI!

Türkiye’nin sadece Aile Hekimlerine yönelik en kapsamlı iletişim, bilgi ve içerik platformu AheZone aile hekimlerinin hizmetine açıldı. Bugün itibarıyla yayın hayatına başlayan AheZone, aile hekimlerinin gündemi online olarak takip etmelerine ve kendi alanlarına yönelik güncel içeriklere erişmelerine olanak sağlayacak.

Türkiye’nin en köklü ilaç firmaları arasında yer alan Santa Farma, ilk kez 2010 yılında hayata geçirdiği Dermazone ile Zone dünyasını Dermatoloji hekimlerine sunmuştu. Sonraki yıllarda sırasıyla NöroZone, KBBZone, PsikeZone, EczaZone, KVCZone, OrtopediZone, FTRZone ve Hemaworld platformlarını hayata geçirmişti. Bugün ise, aile hekimlerinin doğru bilgi ve eğitici içeriklere diledikleri yerden, diledikleri anda ulaşabilmelerine olanak sağlayan AheZone portalını hizmete açtı.  Aile hekimlerinin buluşma noktası olma hedefiyle yola çıkan AheZone, zengin içeriklere 7/24 tek bir tıkla ulaşılabilme imkanı sunuyor. AheZone aile hekimlerinin, kullanım alışkanlıklarından ilham alınarak tasarlanan ve sürekli yenilenen içerikleriyle aile hekimlerine yönelik en kapsamlı platform olmayı amaçlıyor.

Santa Farma İlaç İnsan Kaynakları Direktörü Sema Yetkiner yayın hayatına başlayan Ahezone için şunları söyledi: ‘’Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte şirketlerde dijital dönüşüm çalışmaları artmaya başladı. Santa Farma’da ise bu dönüşüm 2010 yılında Dermatoloji hekimleri için hayata geçirdiğimiz DermaZone ile başlamıştı. 10 yılı aşkın süredir 9 farklı uzmanlık alanında en önemli paydaşlarımızdan hekim ve eczacılarımıza yönelik içerikler sunmaktayız. Dijital dünyada sektöre öncülük etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün bu başarılarımıza bir yenisini daha ekledik. Türk ilaç sektöründe ‘’Sağlığa Sağlıklı Hizmet’’ yaklaşımıyla hayata geçirdiğimiz yepyeni platformumuz AheZone’un, aile hekimlerinin en önemli buluşma noktalarından biri olacağına inancımız sonsuz.’’