Ana Sayfa SAĞLIK ÜRÜNLERİ Yaza kök hücre ile gençleşerek girin

Yaza kök hücre ile gençleşerek girin

Amerikan estetik ikinci şubesini açtı
Medikal deneyimlerini estetikle buluşturan Türkiye’nin ünlü estetik kliniği Amerikan Estetik, Medikal ve Getat üzerine yoğunlaşacağı İkinci şubesini Fulya’ da açtı.
Dünya standartlarındaki teknolojik donanımı ve alanında başarılı isimlerden oluşan seçkin doktor kadrosu ile hizmet veren Amerikan Estetik Medikal ve Getat Kliniği’nin açılış davetine cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Amerikan Estetik Kurucu Ortağı Sultan Derbazlar ve Kurumsal Marka Yöneticisi Aslı İlgün Gök’ün ev sahipliğini yaptığı davete iş ve sanat dünyası yakından ilgi gösterdi.

Merak edilenler cevaplandı
Açılışta Kök Hücre Tedavisi ile başarılar elde eden Dermatolog Doç. Dr. Ercan Karabacak “Kök Hücre Tedavisi” İle ilgili merak edilenleri cevapladı.

Karabacak, kök hücre tedavisi hakkında “Kök hücre ile yüz germe, yağ dokularınızdan, kanınızdan ya da kulak arkası cildinizden hücreler alan ve bunları cildin elastikiyetini, pürüzsüzlüğünü ve yumuşaklığını geri kazandırmak için kullanan tekniktir. Bu yüze daha genç ve canlı bir görünüm kazandırır. Bu tedavi, geçici dolgularla yapılan yüz gençleştirme veya yaşlanma karşıtı diğer uygulama ihtiyacını azaltır” dedi.
‘Kök hücre tedavisi ile güzellik ve genç kalma’ hakkında bilgi veren Karabacak “Bu tedavi ile bıçak altına yatmadan cildi gençleştirmek ve 8-10 yaş arası geçmişe dönmek mümkün” ifadelerini kullandı.

Açılışa Hande Sezer Pekcan, Arzu Kunt, Meltem Demir, Elif Akyazıcı Girgin, Eda Erdoğan, Tülin Kartoz, Güzel Kurşun, Serap Sarı, Ebru Erberdi, Şebnem Akman Balta’nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.