Ana Sayfa Tıp&Sağlık Tüm Sağlık Çalışanları için Koşuyorum

Tüm Sağlık Çalışanları için Koşuyorum

Ben Dr. Bilgin Dizman 10 yılı aşan bir süredir düzenli olarak amatör ruhla profesyonel seviyede bireysel olarak koşuyorum.

Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ve Acil Tıp Asistan Birliği (ATAB) olarak, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında, COVİD 19 nedeniyle hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımız anısına bu yıl ilk kez 14 Mart Tıp Bayramı Koşusu‘na gururla katıldım.

13 Mart 2022 Pazar günü saat 10:00’da Ankara EYMİR GÖLÜ koşu parkurunda gerçekleştirilen koşuda 10 km’yi 43 dk’da tamamladım.

Bu anlamlı koşuda yer almak benim için önemliydi, organize eden Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ve Acil Tıp Asistan Birliği (ATAB)’ne ve bana koşulsuz destek olan DigiParma ve Dr. Ahmet Kemal Kardan’a şükranlarımı sunarım.

Meslektaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramını Kalpten Kutlarım……….

 

Digipharma Counsulting 2020  yılında ilaç sektörüne  yönelik fiyat, geri ödeme  ,sağlık ekonomisi alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Sonrasında firmalarımıza  Ar-Ge  , DMF inceleme ve alternatif kaynaklar konularında destek vermek ve bu alanlarda  eğitimlerle hizmetlerini genişletmiştir.
Firmalara yeni ürünler ve firma-firma işbirliklerine katkı sağlamak üzere  faaliyetleri de vardır.
Ayrıntılı bilgilere www.digi-pharma.com sitesinden ulaşabilir  ve  irtibata geçebilirsiniz.