Ana Sayfa İlaç TRPHARM, adımlarını karşılanmamış ihtiyaçlar ve geleceğimiz olan çocuklar için atıyor!

TRPHARM, adımlarını karşılanmamış ihtiyaçlar ve geleceğimiz olan çocuklar için atıyor!

İnsan ve yaşam odaklı çözümler üreterek karşılanmamış ihtiyaçlara cevap verebilmeyi kendisine ilke alan, bununla birlikte her alanda daha iyi bir toplum haline gelebilmek adına gelişmeye ve ilerlemeye geleceğimiz olan çocuklarımızdan başlamak gerektiğine inanan TRPHARM İlaç firması, 27 Mart 2022’de İstanbul Yarı Maratonu’nda ve 6 Kasım 2022’de ise 44. N Kolay İstanbul Maratonu’nda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına ‘Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin’ kampanyası için koştu.

TRPHARM kurumsal koşu takımı RUNTOGETHER, TEGV’e katkı sağlayan takımlar arasında 2022 yılında toplam 148.870 TL ile ‘Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin’ kampanyası için ilköğretim çağındaki 571 çocuğun okul dışı yıllık eğitim masraflarına destek sağladı.

Kutup yıldızını bir metafor olarak gören ve pusulaları daima karşılanmamış ihtiyaçlara cevap olma yönünü gösteren TRPHARM, tedavi ve eğitim gibi alanlardaki karşılanmamış ihtiyaçlarını önemsiyor ve adımlarını bu doğrultuda atmaya devam ediyor.  

*TRPharm hangi alanlarda faaliyet gösteriyor?

TRPharm, global ve inovatif bir sağlık firması olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye merkezli olup 2025 yılı sonuna kadar 60 ülkeye varan bir bölgeye inovatif sağlık çözümlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.

TRPharm, sağlıkta karşılanmamış ihtiyaçların olduğu her alanda varlık göstermeyi hedeflerken, özellikle kritik hastalıkların tedavisinde kullanılan yenilikçi ilaç ve tedavilerin piyasaya sunulmasına odaklanmaktadır. TRPharm Türkiye’de genetik tedavilerin alt yapısını oluşturmak ve bu tedavilerin ülkemizdeki hastalar için kolay ulaşılabilir olması için çalışmalarını yürütmektedir.

İnovatif bir şirket olarak TRPharm, diagnostik, OTC ve cihaz alanlarına yönelik yeni çözümleri ile kuruluşunun 10. yılını kutlayacağı 2023’te hizmet ağını daha fazla genişletmeyi hedeflemektedir.

@adim_adim @adimadimtegv @TEGV @trpharm_

#44.NKolayİstanbulMaratonu #AdimAdim #İyilikPeşindeKoş #TEGV #BirÇocukDeğişsinTürkiyeGelişsin #TRPHARM #WhereHealthMeetsInnovativeSolutions #RUNTOGETHER #iyikiTRPHARMlıyım #KurumsalSosyalSorumluluk