Ana Sayfa Manşet TFLL İlaç’tan Belçika’ya İhracat Hamlesi

TFLL İlaç’tan Belçika’ya İhracat Hamlesi

CT Pharma ve TFLL Pharma Grup CEO'su Serhan Şimşek

CT Pharma ve TFLL Pharma Grup CEO’su Serhan Şimşek; TFLL İlaç olarak 2018‘den bu yana Custom Supplements markası ile yenilikçi ve patent başvuruları yapılmış gıda takviyelerimiz ile Türkiye pazarında yer almaktayız.

Ürünlerimizin ana konsepti kaliteli, sağlıklı uzun yaşam ve anti-aging, yaşlanma etkilerini geciktirme üzerine kurgulanmış olup, aşağıdaki ürün grubumuz ile dört yıldır hekimlerimize Custom Tailored-Özel Çözümler sunuyoruz.

Custom Supplements markalı tüm gıda takviyelerimiz 2012’den bu yana  Tübitak Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren  Ar-Ge şirketimiz CT Farma tarafından ilaç geliştirme bakış açısı ile geliştirilmiş olup, Türkiye’de gıda takviyesi geliştirerek buna patent yatırımı yapan ilk firmayız.

Özellikle ilaç geliştirme bakış açısı ile geliştirdiğimiz Custom Supplements markalı gıda takviyelerimizin Ar-Ge aşamasında kullanılacak moleküllerin etkinliği ve biyoyararlanımları değerlendirilmiş, hem etkinlik hemde yüksek biyoyayarlanımlarının klinik çalışmalar ile desteklendiği etkin maddeler seçilerek, patent ile korunan kombinasyon ve dozaj formları ile piyasaya çıkar çıkmaz benzerlerinden ayrılmıştır.

  • Custom Glutatyon + Selenyum Enterik Kapsül
  • Custom Kurkumin+ Selenyum ODT Tablet
  • Custom KoenzimQ10 + Selenyum ODT Tablet
  • Custom Plus Vitamin C + Betaglukan + Çinko + Selenyum + Vitamin D3 İçeren Enterik Kapsül
  • Custom Sitikolin Ağızda Emme Tablet

TFLL Pharma BV 2017 yılından beri Belçika’nın kuzeyinde yer alan Flaman bölgesinde Hasselt Üniversitesi’ne bağlı Bioville Teknoparkı’nda faaliyet göstermektedir. Custom Supplements markalı tüm gıda takviyelerimiz aynı zamanda Belçika Sağlık Otoritesi tarafından da onaylanmıştır.

2 yıl süren Covid-19 periyodu da dahil olmak üzere 5 yıllık bir çalışmanın ürünü olarak geliştirmiş olduğumuz yenilikçi gıda takviyelerimizin Haziran 2022 itibariyle Türkiye’den Belçika’ya ilk ihracatını tamamlamış bulunuyoruz.

Bu ihracatın Türkiye’den Belçika’nın Flaman bölgesine gıda takviyesi olarak yapılan ilk ihracat olmasının gururu ve mutluluğu bizi ayrıca onurlandırıyor.

Türkiye’de geliştirilip Belçika’da ruhsatlanan ve ihracatı tamamlanarak Avrupa’da da piyasaya çıkan ürünlerimiz ile gurur duyuyoruz.

Custom Supplements markalı takviye edici gıda ürünlerimize Türkiye’den  www.aboutfuture.shop  adresinden, Avrupa’dan www.aboutfutureshop.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

CT Farma 

2012 yılında Tübitak Martek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuş ilaç, gıda takviyesi ve kozmesötik ürünlerin araştırma geliştirmesini yapan bir teknoloji şirketidir. 2022 yılında 10. Yılını kutlamıştır. Detaylı bilgi için bakınız www.ctpharma.com.tr

TFLL Farma Türkiye 

TFLL Farma Türkiye 2017 yılında CT Farma’nın hekimlerin tedavi ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği özel ürünlerini ruhsatlandırmak ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. Detaylı bilgi için bakınız

www.tfllpharma.com

TFLL Pharma BV 

TFLL Pharma BV 2017 yılında CT Farma’nın Türkiye’de gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarını ve geliştirdiği ürünleri dünyaya satmak açısından bir üs olarak belirlediği  Belçika’nın kuzeyinde yer alan Flaman bölgesinde Hasselt Üniversitesi’ne bağlı Bioville Teknoparkı’nda kurulmuştur. Detaylı bilgi için bakınız

www.tfllpharma.com