Ana Sayfa İlaç Sartonet Bilgi Akademisi Eğitimlerine Yabancı İlgisi!

Sartonet Bilgi Akademisi Eğitimlerine Yabancı İlgisi!

Sartonet Bilgi Akademisi Filtre Validasyon Eğitimleri bu kez simultane tercüme ile aynı zamanda İngilizce olarak düzenleniyor.


Sartonet Bilgi Akademisi’nde 24 Mayıs’ta yapılacak olan Filtre Validasyonu Eğitimi yabancı misafirlerin de katılımından dolayı simultane tercüme ile sunuluyor.

 

Sartonet Bilgi Akademisi Eğitim Koordinatörü Uzm.Biyolog Erol AYDIN;

Sartonet Bilgi Akademisi’nde düzenledikleri eğitimlerde yurtiçi ve yurtdışı otoritelerin talepleri gereklilikleri ile anlatıldığı için verilen bilgilerin uluslararası geçerliliği olduğunu ve bu sebeple gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından yabancı katılımcılardan da talepler aldıklarını belirten Erol Aydın, bu taleplere cevap verebilmek adına 24 Mayıs’ta Koşuyolu’nda Sartonet Bilgi Akademisi’nde düzenlenecek Filtre Validasyonu eğitiminin simultane tercüme ile eş zamanlı İngilizce olarak da sunulacağını söyledi.

Sartonet Bilgi Akademisi Mayıs ve Haziran Dönemi Eğitim Programı ve Kayıt Bilgileri

Mayıs Programı
B110.05.202308:30Regülasyonlara Göre Membran Filtrelerde Uygulamalı Integrity (Sağlamlık)TestiKayıt
A124.05.202308:30İlaç Endüstrisinde; Regülasyonlara Göre; Prosese ve Ürüne Uygun Doğru Filtrenin Seçimi ve Filtre ValidasyonuKayıt
Haziran Programı
B114.06.202308:30HPLC, ICP, LC-MS, ICP-MS gibi İleri Düzey Analitik Cihazlar İçin Numune Hazırlamada Dikkat Edilmesi Gereken Kritik FaktörlerKayıt

Not: Eğitim programının verim ve kalitesinin korunması için katılımcı sayısı sınırlıdır. Eğitim materyali ve hazırlıkları da buna göre yapılmaktadır.

Sartonet Bilgi Akademisi Eğitim detaylarımız ve kayıt için www.sartonet.com web sitemiz üzerinden  https://www.sartonet.com/egitim-takvimi?yeni-egitimler  bölümünü ziyaret edebilirsiniz.