Ana Sayfa Eczacılık PGED 23 Nisan’da 2 Şehirde Çocuklarla Buluştu

PGED 23 Nisan’da 2 Şehirde Çocuklarla Buluştu

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kalpleri ısıtan etkinlikler düzenlendi.

İstanbul’da, PGED Üyeleri ve gönüllüler İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nı ziyaret ederek, geleceğimizin umudu olan çocuklarımızla buluştular.

PGED Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Şule Dilek Yağcı, yapılan etkinlikle ilgili şunları paylaştı:

“Büyük bir gurur ve mutlulukla kutladığımız bu anlamlı bayram gününde, tedavileri devam eden çocuklarımızla sevgi ve mutluluğu paylaşmak, yüzlerine ufak bir tebessüm kondurmak istedik. Çok güzel anılarla tamamladığımız bu özel etkinliğin gerçekleşmesinde katkıları olan; başta değerli hocamız Prof. Dr. Özgür Kasapçopur’a, Çocuk hekimi Dr. Aylin Şimşek’e, Başhemşire Hatice Güven’e, Cerrahpaşa Çocuk Kliniği çalışanlarına, sponsorumuz Veni Vita Health’ten Beril Koparal Ergun’a, lojistik desteğiyle yanımızda olan Selçuk Ecza Deposu’na, etkinliği titizlikle planlayıp hazırlayan Ecz. Emel Sabuncu başkanlığındaki Sosyal Etkinlik Komisyonumuza ve tabii ki tüm katılımcılarımıza içten teşekkürlerimizi sunarız.”

İZMİR’DE DE 250’DEN FAZLA ÇOCUKLA ŞENLİK DÜZENLENDİ

İzmir’de ise Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV) ile birlikte EÇEV Yamanlar Kampüsünde 120, EÇEV Altındağ Kampüsünde de 150 çocuğun katılımıyla muhteşem bir şenlik gerçekleştirildi.

PGED Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Ayşem Jale Kıhtır, şenlikle ilgili olarak, “Bu özel günü, her birinin yüzünde parlayan umut dolu gülüşlerle kutlamak, bize anlamın ve değerin gerçek yüzünü hatırlattı. Bu şenliğe katılan tüm çocuklarımız, geleceğin teminatı olduğunu bir kez daha kanıtladılar. Yürekten emek harcayan ve gönülden destek veren Pharmetic Ege Bölgesi üyelerimize ve bize kapılarını açan EÇEV yöneticilerine gönülden teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın yanında olmak, en değerli armağanımız. Birlikte nice mutlu bayramlara ve umut dolu yarınlara.” diyerek sözlerini tamamladı.