Ana Sayfa İlaç Pfizer bir kez daha ilaç sektörünün en beğenilen şirketi seçildi

Pfizer bir kez daha ilaç sektörünün en beğenilen şirketi seçildi

Pfizer Türkiye Genel Müdürü M. Cem Açık

21 yıldır düzenlenen “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması” bu yıl da Capital Dergisi öncülüğünde Zenna Araştırma ve Danışmanlık firmasıyla 1980 yöneticinin katılımıyla gerçekleştirildi.  Araştırmanın başladığı yıllardan bugüne adını listeye üst sıralardan yazdırmayı başaran Pfizer Türkiye, bu yıl da ismini birincilikte korudu ve yine “En Beğenilen İlaç Şirketi” oldu.

Capital Dergisi’nin 21 yıldır gelenekselleşen “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması” sonuçları açıklandı. Farklı sektörlerden birden fazla şirketin ödüllendirildiği araştırmada Pfizer Türkiye, bu yıl da ilaç sektörünün en beğenilen şirketi seçildi.

Pfizer Türkiye Genel Müdürü M. Cem Açık Pfizer Türkiye’nin elde ettiği birincilikle ilgili şunları söyledi: “En beğenilen şirket olmamızın temelinde hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler amacımız yer alıyor. Pfizer’de bizler bilimi ve global kaynaklarımızı, insanlara yaşamlarını uzatan ve anlamlı biçimde iyileştiren tedaviler sunmak için kullanıyoruz ve her zaman ‘Bilim Kazanacak’ diyoruz. Şirket değerlerini paylaşan güçlü ekibimiz sayesinde de hedeflerimize her yıl daha fazla ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Pfizer olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde, toplumun, ekonominin gelişmesine ve refahın artmasına katkı sağlamayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz.”