Ana Sayfa İlaç Filtre Validasyonu Eğitimine Uluslararası İlgi

Filtre Validasyonu Eğitimine Uluslararası İlgi

Sartonet Bilgi Akademisi’nde filtre validasyonu eğitimi bir kez daha yoğun katılıma sahne oldu.

Yıllardır global ilaç sektörü profesyonellerini bir araya getiren filtre validasyonu eğitimi 24 Mayıs’ta Sartonet Bilgi Akademisi’nde düzenlenirken Türkiye’den ve Almanya’dan katılımcılar sorularını meslektaşlarıyla tartışma imkanı da buldu.

Ürüne uygun doğru filtre seçimi ve filtre validasyonu konusu steril üretim yapan ilaç şirketlerinin en önemli gündem maddelerinden biri olmayı sürdürüyor. Güncellenen uluslararası regülasyonlar kapsamında otoritenin yenilenen talepleri ve soruları Sartonet Bilgi Akademisi’nde uzmanlar tarafından yanıtlanıyor.

Eğitim sonrasında görüşlerini paylaşan Sartonet Genel Müdürü Ömer Erdem: ”Bugünkü eğitim bizim için bir kez daha gurur kaynağı oldu. Yıllardır hayalini kurduğum bu paylaşım ortamının gerçekleştiğini görmek ve eğitimlerimizin yoğun bir talep ve takdirle karşılandığını görmek beni çok memnun ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sartonet Bilgi Akademisi web sitesinde filtre validasyonu ve diğer konulardaki eğitimler için başvuruda bulunulabiliyor. Sitede ayrıca çeşitli kategorilerde ilaç endüstrisinin ihtiyaç duyduğu başlıklarda bilgilendirici soru-cevap videoları da yer alıyor.