Ana Sayfa Etiketler Üroloji

Etiket: Üroloji

Geç Kalınmadan Tedavi Edilen Kısırlıkta Başarılı Sonuçlar Elde Ediliyor

Sağlık sorunlarının bir parçası olan infertilite (Kısırlık) geç kalınmadan tedavi edildiği takdirde başarılı sonuçlar elde ediliyor. Memorial Dicle Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Op. Dr. Birgi Ercili, erkek infertilitesi (kısırlığı) hakkında en çok merak edilenleri paylaştı. 

Prostat Büyümesinin On Belirtisine Dikkat!  

Memorial Şişli Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Prof. Dr. Gökhan Atış, “Prostat Kanseri Farkındalık Ayı” öncesinde, iyi huylu prostat büyümesinin nedenleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi. 

Ayaklardaki Şişlik Mesane Kanserinin Habercisi Olabilir

Memorial Şişli Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Doç. Dr. Fatih Yanaral, mesane kanserinin nedenleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi. 

Sistitten Koruyan 10 Önemli Öneri!

Acıbadem Ataşehir Hastanesi Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Serkan Doğan, yaşam kalitesini oldukça düşürebilen sistitten korunmak için bol sıvı tüketiminin son derece önem taşıdığına dikkat çekti.

Sünnet Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Sünnetsiz erkek çocuklarında, sünnetli olanlara göre 10 kat daha fazla idrar yolu enfeksiyonu görüldügünü belirten,  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Ali Yıldız, sünnet ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

FDA, Menopozun Neden Olduğu Orta ve Şiddetli Sıcak Basmaları Tedavi Etmek...

FDA'ya göre, menopoz dönemindeki kadınların yüzde 80'inden fazlası ani, genellikle birkaç dakika süren ve terleme, kızarma ve titremenin eşlik edebildiği zayıflatıcı sıcak basmaları yaşamaktadır....

Nöromiyelitis Optika Spektrum hastalığı

Nöromiyelitis Optika
- Advertisement -