Ana Sayfa Etiketler Prof. Dr. Özkan Demirhan

Etiket: Prof. Dr. Özkan Demirhan

Reyno Hastalığı

Reyno Hastalığı

Uzmanı Uyardı! Akciğer Kanseri Açısından En Riskli Grup

Uzmanı Uyardı! Akciğer Kanseri Açısından En Riskli Grup

Soğuk Havalar Reyno Hastalığını Tetikliyor

En çok parmak uçlarını, dudakları ve kulak memelerini etkileyen, soğuk hava ve stresle tetiklenen Reyno Hastalığına karşı uzmanlar uyarıyor! Soğuk havalarda eller çok iyi korunmalı. Ayrıca ayırıcı tanısı konularak mutlaka tedavi edilmeli. Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Özkan Demirhan Reyno Hastalığı ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Akciğer Kanserinde Kapalı Ameliyatlar İyileşme Süresini Kısaltıyor

Akciğer kanserinde uygulanan kapalı ameliyatlar, ameliyat sonrası hastaların iyileşme süresini kısaltıyor. Pekiyi göğüs cerrahisinde kapalı ameliyatlar nasıl gerçekleşiyor, hangi teknikler uygulanıyor, avantajları neler? Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Özkan Demirhan anlattı.

Akciğer Kanserli Hastalar Bu Belirtilere Dikkat!

Uzmanlar akciğer kanserli hastalarda bu şikayetler başladığında mutlaka göğüs cerrahisi hekimine başvurmaları gerektiğini vurguluyor. Konu ile ilgili bilinmesi gerekenleri Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Özkan Demirhan anlattı. 

Uyanık Ameliyatlar, Cerrahi Tedavi Şansı Bulunmayan Akciğer Hastalarına Umut Oluyor!

Akciğer hastalıklarının cerrahi tedavisinde, uyanık olarak gerçekleştirilen ameliyatlar avantaj sağlıyor.  Lokal anestezi altında yapılan uyanık ameliyatlar, özellikle ameliyat şansı bulunmayan akciğer hastalarına umut oluyor.
- Advertisement -