Ana Sayfa Etiketler İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi

Etiket: İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi

Ağrı Şikâyeti ile Geldi, Köpek Kisti Olduğunu Öğrendi!

İstanbul Maltepe’de yaşayan 58 yaşındaki, Sinan Buyurman kendi eliyle karın boşluğunda bir sertlik keşfetti. Bu sertlikle beraber ağrının da hafif belirti vermesiyle hastaneye başvuran Sinan Buyurman, dünyada çok nadir görülen, çoğunlukla hayvanlardan bulaşan bir hastalığa yakalandığını öğrendi.

H1N1 Virüsü Nedir? Nasıl Bulaşır?

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Servet Öztürk H1N1 Virüsü ile ilgili önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Kadınlarda En Sık Görülen Hastalıklar

Kadınlarda görülen rahatsızlıkların önemsenmediğinde veya tedavi edilmediğinde geri dönülemez sonuçlar doğabildigini belirten, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Eray Çalışkan, kadınlarda en sık görülen hastalıklar ve çözümlerine dikkat çekti.

Ara Tatil Döneminde Dikkat Eksikliğine Dikkat!

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

COVID-19 Aşı Kalp ve Damar Sistemine Zarar Verir Mi?

“Günümüzde altta yatan sağlık sorunu olan hastalarda da COVID-19 aşısı ve daha birçok aşı uygulanmakta. Ama bu bahsedilen aşılar kalp hastalığı olan veya kardiyovasküler...

Estetik Girişimler Trendlere Göre Değil Kişiye Uygun Olmalı!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Prof. Dr. Fatih Uygur, meme estetiğinde uygulanacak işlemin kişinin anatomik ve fiziğine uygun olması...
- Advertisement -