Ana Sayfa İlaç Derya Doğan, Boehringer Ingelheim Viyana Medikal İş Birimi CRM & Platform Müdürü

Derya Doğan, Boehringer Ingelheim Viyana Medikal İş Birimi CRM & Platform Müdürü

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Dijital Etkileşim Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Derya Doğan, Boehringer Ingelheim Viyana Medikal İş Birimi‘ne CRM & Platform Müdürü olarak atandı.

Boehringer Ingelheim, Türkiye, 17 Kasım 2022 – 130’dan fazla pazarda, yaklaşık 52 bin çalışanıyla küresel bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren Boehringer Ingelheim, tüm çalışanlarına global kariyer imkanları sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Boehringer Ingelheim Türkiye, Dijital Etkileşim Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Derya Doğan’ın, Boehringer Ingelheim Viyana Medikal İş Birimi’ne CRM & Platform Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Derya Doğan, Boehringer Ingelheim Türkiye’de bulunduğu süre boyunca İnsan Sağlığı İş Birimi’nde Veeva CRM iş süreçlerine uzun yıllar katkı sağlamış, Dijital Etkileşim ekibine dijital platform ve kanal kullanım süreçlerinde destek olmuş ve uzaktan etkileşim kanallarının lansmanını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Derya Doğan

2005 yılında Netron Technology firması ile kariyer hayatına başlayan Derya Doğan, 2008 yılında OnlineBaski.net firmasının kurucu ortağı oldu. Burada 4 yıl çalışmalarına devam ettikten sonra  Bilgi Kurdu firmasında Uzaktan Eğitim Uzmanı rolüne devam etti. 2012 yılında ise Boehringer Ingelheim, Ticari Hizmetler sorumlusu olarak göreve başladı. 2019 – 2021 yılları arasında Boehringer Ingelheim Sahra-Altı Afrika ülkelerine de Müşteri Değer Sorumlusu olarak destek verdi. Doğan son 1,5 yıldır, Boehringer Ingelheim Türkiye’de Dijital Etkileşim Koordinatörü olarak görev alıyordu.