Ana Sayfa İlaç Chiesi Türkiye’den Yurtdışına Önemli Transfer

Chiesi Türkiye’den Yurtdışına Önemli Transfer

Bünyamin Arslan, Chiesi Grup Avustralya ve Yeni Zelanda Finans Direktör

TÜRKİYE’DEN YURT DIŞINA ÖNEMLİ TRANSFER: CHIESI GRUP AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA FİNANS DİREKTÖRLÜĞÜ’NE BÜNYAMİN ARSLAN ATANDI

Chiesi Türkiye’de Finans ve Operasyon Direktörü olarak görev yapan Bünyamin Arslan Ocak 2023 itibari ile Chiesi Grup Avustralya ve Yeni Zelanda Finans Direktörlüğüne atandı.

Çalışma hayatına 2006 yılında Borusan Lojistik’te İş Analisti olarak başlayan Bünyamin Arslan, 2008’de Fiyatlandırma ve Müşteri İlişkileri Sorumlusu olarak görev aldı. 2010-2013 yılları arasında Lean Six Sigma Black Belt Proje Yöneticisi olarak görev almasının ardından Uluslararası Planlama ve Tedarik Müdürü olarak atandı. 2013’te 3M firmasına transfer olan Arslan, 2016’ya kadar Lean Six Sigma Black Belt Proje Yöneticisi olarak pek çok stratejik proje sorumlulukları üstlendi. 2016 yılı başında Finansal Kontrolör olarak atandı ve 3M’deki tüm Ülke Divizyon Liderlerine finansal, ticari ve stratejik destek sağladı. 2017-2019 yılları arasında Ticari Finans Müdürü olarak görev yaptı.

2019 -2020 yıllarında Güney Doğu Avrupa Bölgesi Finans Müdürü olarak İtalya, Türkiye, İsrail, Yunanistan ve Balkan ülkelerini yönetti. 2020 Temmuz ayından itibaren Chiesi Grupta Finans direktörü olarak göreve başlayan Bünyamin Arslan, 1 Ocak 2023 itibarı ile Finans  Direktörlüğü görevine Chiesi Grup Avustralya ve Yeni Zelanda ‘da devam edecek.

NESLİHAN BEYHAN, CHIESI TÜRKİYE FİNANS DİREKTÖRÜ OLARAK ATANDI

Chiesi Türkiye Finans Direktörlüğü’ne Neslihan Beyhan atandı.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde mezun olan Neslihan Beyhan, profesyonel iş hayatına 2001 yılında Deloitte Türkiye’de kıdemli denetmen olarak başladı. 2004-2005 yılları arasında Çelebi Havacılık Holding’de Finansal Kontrolör olarak görev aldı. 2005-2010 yılları arasında Deloitte Amerika’da Finansal Muhasebe ve Raporlama Müdürü olarak çalıştıktan hemen sonra 2016 yılına kadar Deloitte Türkiye’de Danışmanlık Hizmetleri Direktörü olarak görevine devam etti. 2017-2021 yılları arasında Netaş Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nde Stratejik Planlama Direktörü olan Beyhan, sonrasında ise Türk Hava Yolları’nda Finans ve İş Geliştirme Kıdemli Direktörü olarak görev yaptı.

Neslihan Beyhan, Şubat 2023 itibari ile kariyerine Chiesi Türkiye Finans Direktörü olarak devam edecek.