Ana Sayfa İlaç Astellas Türkiye’den Global Ekibe Türk Yönetici Transferleri Devam Ediyor

Astellas Türkiye’den Global Ekibe Türk Yönetici Transferleri Devam Ediyor

Astellas Türkiye’de üst düzey atamalar devam ederken, global ekibe transfer olan Türk yöneticilere de yenileri ekleniyor. Astellas Türkiye Finans Direktörü ve Astellas Türkiye Liderlik Takımı üyesi olan Damla Atılgan, Astellas İskandinavya Bölgesi Finans Direktörü olarak atandı.  Damla Atılgan’dan boşalan Astellas Türkiye Finans Direktörlüğü görevine de Türkiye Kıdemli Finans İş Ortağı olarak görev yapan Şebnem Akbulut Ulusoy getirildi.

Damla Atılgan, Astellas İskandinavya Bölgesi Finans Direktörü oldu

2016 yılından bu yana Astellas Türkiye’de farklı sorumluluklar üstlenen ve en son Astellas Türkiye Finans Direktörlüğü görevini yürüten Damla Atılgan, Astellas İskandinavya Bölgesi Finans Direktörü olarak atandı.

1 Temmuz 2022 itibarıyla yeni görevine başlayan Atılgan, daha önce yine bir Türk yönetici olarak global yönetim ekibine transfer olan Yerleşik Pazarlar Finans Direktörü Dilek Çevik Aldemir’e bağlı olarak çalışacak ve Astellas Nordik Bölgesi Liderlik Takımı üyesi olacak.

Şebnem Akbulut Ulusoy Astellas Türkiye Finans Direktörü olarak atandı

Türkiye Kıdemli Finans İş Ortağı Şebnem Akbulut Ulusoy, Damla Atılgan’ın İskandinavya Bölgesi Finans Direktörlüğü’ne getirilmesinin ardından Astellas Türkiye’nin yeni Finans Direktörü olarak atandı ve Astellas Türkiye Liderlik Ekibi’ne katıldı.

Astellas İlaç Türkiye ailesine 2012 yılında Finansal Kontrol Yöneticisi olarak katılan ve kariyerinde önemli başarılara imza atan Ulusoy, 1 Ekim 2022 itibarıyla yeni görevine başladı.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nden mezun olan ve aynı okulda İşletme Yüksek Lisans derecesi bulunan Şebnem Akbulut Ulusoy, finans alanında 18 yılı aşkın deneyime sahiptir.