Ana Sayfa İlaç Ali Raif İlaç, Stevie’s Uluslararası İş Ödülleri’nde Bronz Ödülün...

Ali Raif İlaç, Stevie’s Uluslararası İş Ödülleri’nde Bronz Ödülün Sahibi Oldu

Kutlu Yıldızhan, Beyza Nur Mutlu, İrfan Kale, Engin Dirik

Ali Raif İlaç,  “Aris Akademi’nin Gelişim Serüveni” projesi ile Stevie’s Uluslararası İş Ödüllerinde “Online Eğitimde Başarı” dalında bronz ödülün sahibi oldu. 

2002 yılından bu yana kurumların ve iş profesyonellerinin alanındaki iyi uygulamalarını ve katkılarını onurlandırarak tüm dünyada bilinir ve görünür kılan Stevie’s İş Ödüllerinin 2023 yılı kazananları belli oldu. 

 

Ali Raif İlaç, 66 ülkeden 3.700 başvurunun farklı dallarda değerlendirildiği 2023 Stevie’s İş Ödülleri’nde “Online Eğitimde Başarı” kategorisinde “Bronz” ödül almaya hak kazandı. 

2018 yılında Eğitim ve Gelişim Ekibi tarafından lansmanı yapılarak Ali Raiflilerin hayatına giren Aris Akademi LMS ( Learning Management System) Platformu, yıllar içinde dijital dönüşüm ve oluşturulmak istenilen öğrenme kültürünün önemli bir enstrümanı oldu. Gelişimine durmaksızın devam eden Aris Akademi, Ali Raif İlaç’ın 60. kuruluş yılında almış olduğu bu anlamlı ödül ile serüvenini taçlandırdı. 

Dijital çağın yeni nesil öğrenme platformu olarak yapılandırılan Aris Akademi, sınırsız eğitim içerikleri, öğrenme ve gelişim sürecini keyifli hale getiren oyunlaştırma özelliği, kişiye özel içerikler sunan yapay zekâ desteği ve 7/24 mobil uygulama erişimi ile Ali Raif Ailesinin gelişimini desteklemeye devam edecek.