Ana Sayfa İlaç Abdi İbrahim Akademi’ye Brandon Hall Group Excellence Awards’tan İki Altın Ödül

Abdi İbrahim Akademi’ye Brandon Hall Group Excellence Awards’tan İki Altın Ödül

Türk ilaç sektörünün 21 yıldır kesintisiz lideri Abdi İbrahim, başarısını taçlandıran ödüllere yenilerini ekledi. Abdi İbrahim’in eğitim platformu Abdi İbrahim Akademi, insan kaynakları alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Brandon Hall Group tarafından verilen Excellence Awards’ta 2 altın ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin iyileştiren gücü Abdi İbrahim, modern ve etkili insan kaynakları stratejileri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şirketin vizyonu doğrultusunda çalışanların yeteneklerini en üst düzeyde geliştirmeyi hedefleyen Abdi İbrahim Akademi, Brandon Hall Group Excellence Awards’ta (Brandon Hall Mükemmelik Ödülleri) “Best Advance in Competencies and Skill Development” (Yetkinlik ve Beceri Geliştirme Alanında En İyi İlerleme Kaydeden Şirket) kategorisinde “Eğitim ve Gelişim” dalında ve Best Program to Improve Individual Development Planning” (En İyi Bireysel Gelişim Planlama Programı) kategorisinde “Yetenek Yönetimi” dalında elde ettiği altın ödüllerle de bu hedefini taçlandırdı.

Şirket, 2022 yılından bu yana iş ve gelişim önceliklerini aynı entegre performans sistemi üzerinden yönetiyor. Çalışanlar ve yöneticiler arasındaki geri bildirim görüşmelerinde, belirlenen iş önceliklerine ek olarak çalışan gelişimine katkı sağlanması da öncelikli hedef olarak değerlendiriliyor. Abdi İbrahim Akademi; tasarladığı Uzman Gelişim Programı ile çalışanlarının mesleki yeterliliklerini geliştirmeyi, inovasyon ve yeni nesil yetkinlik kapasitelerini artırmayı, böylelikle geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefliyor.

Abdi İbrahim’in uluslararası ödüllerle de teyit edilen insan öncelikli yaklaşımı, yenilikçi dijital uygulamalarla ve işveren marka kimliğini güçlendirecek projelerle devam edecek.