Ana Sayfa Ana Sayfa TK İlaç Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Tuğba Gürdamar Coşkun

TK İlaç Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Tuğba Gürdamar Coşkun

Paylaş
TK İlaç Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Tuğba Gürdamar Coşkun

TK İlaç bünyesinde Eğitim ve Pazarlama Müdürü pozisyonunda görev yapmakta olan Ayşe Tuğba Gürdamar Coşkun, 17 Mayıs 2022 itibari ile TK İlaç Genel Müdür Yardımcısı oldu.

2003 yılından bu yana ilaç endüstrisi eğitim ve pazarlama alanlarında deneyime sahip Coşkun, çalışmalarına TK İlaç bünyesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları, kas-iskelet sistemi hastalıkları, alerjik hastalıklar, gastrointestinal sistem hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, ürogenital hastalıklar ile kadın hastalıkları ve doğum alanlarındaki ürünlerin yer aldığı grupların yönetiminden sorumlu olarak devam edecek.

Ayşe Tuğba Gürdamar Coşkun

İstanbul Üniversitesi’nde beş yıl süreli lisans ve Marmara Üniversitesi Tıbbi Farmakoloji yüksek lisans programlarını tamamlamıştır. 2003 – 2013 yılları arasında ilaç sektöründe Medikal Eğitmen, Medikal Müdür ve Ürün Grup Müdürü olarak görev yapan Coşkun, TK İlaç ailesine 2014 yılında katıldı.

5 Eylül 2014 tarihinden bu yana ise TK İlaç Eğitim ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Ayşe Tuğba Gürdamar Coşkun, 17 Mayıs 2022 itibariyle TK İlaç Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.